Typy i kursy. Brazylijski olbrzym pozamiata na Punchdown 5 we Wrocławiu? [OFERTA BUKMACHERSKA]

2021-10-22 10:40
TOTALbet Punchdown 5: Zuluzinho
Autor: Instagram / Zuluzinho TOTALbet Punchdown 5: Zuluzinho

Kursy i typy. Już dziś o godzinie 19:00 we Wrocławiu rozpocznie się piąta gala Punchdown, czyli zawody w biciu otwartą dłonią. Choć organizatorzy zaplanowali kilka pojedynków specjalnych, zdecydowanie największe zainteresowanie wzbudza turniej główny, w którym 16 zawodników zmierzy się o nagrodę główną – 50 tysięcy złotych. Jednym z głównych faworytów do zwycięstwa jest bez wątpienia brazylijski olbrzym – Zuluzinho. Podobnego zdania są także bukmacherzy z TOTALbet – sponsora tytularnego gali.

PunchDown jest największą federacją slapfightingu na świecie. Na oficjalnych Galach zawodnicy rywalizują ze sobą na zasadach fazy pucharowej, a więc tzw. drabinki. Pojedynki odbywają się w formule 1 na 1, przy stole i polegają na uderzaniu się na przemian w policzek z otwartej dłoni. O zwycięstwie – podobnie jak w innych sportach walki – decydują: nokaut lub werdykt sędziowski. Wszystkie dotychczasowe gale spotkały się z niezwykle pozytywnym odbiorem, a grono sympatyków tej widowiskowej dyscypliny stale rośnie, zarówno w Polsce jak i na całym świecie.

Największe zainteresowanie fanów naturalnie wzbudza turniej główny, w którym 16 zawodników z całego świata powalczy o nagrodę główną – 50 tysięcy złotych. Wśród nich jest Brazylijczyk Zuluzinho, jeden z głównych faworytów do końcowego triumfu. Dla 43-latka nie jest to pierwszy udział w gali slapfightingu. Urodzony w Sao Luis zawodnik zmierzył się już w Rosji z występującym na Punchdown 3 Vasilim Kamotskiym, a pojedynek zakończył się remisem. Czy ponad dwumetrowy „Goliat” pokona pozostałych rywali i sięgnie po końcowy triumf? Wg TOTALbet ma na to spore szanse. Jego rywalem w I rundzie będzie Karol „Buła” Filasiński, który bynajmniej nie jest stawiany w roli faworyta.

Zuluzinho Wagner da Conceicao Martins posiada purpurowy pas w BJJ, walczył także w Vale Tudo. Jest m.in. weteranem niezwykle prestiżowej organizacji PRIDE. W trakcie zawodowej kariery odniósł 20 zwycięstw (w tym 17 przez nokaut oraz 2 przez poddania), poniósł także 7 porażek. Zuluzinho miał okazję mierzyć się m.in. z takimi zawodnikami jako Fedor Emelianenko, Eric „Butterbean” Esch czy Ibragim Magomedov. Ci, którzy nie będą mogli obejrzeć brazylijskiego „Goliata” na żywo we Wrocławiu, będą mogli wykupić transmisję w systemie Pay Per View (PPV). Początek gali zaplanowano na godzinę 19:00.

Szef FEN ostro o legendarnym komentatorze! Nie spodobały mu się jego słowa, mocna riposta

Kursy TOTALbet:

Zwycięzca:

Zuluzinho – 1.60                              Karol „Buła” Filasiński – 2.20

Zuluzinho (z Bułą), Waldek (z Piątkowską) i Aligator (z Siwym) wygrają swoje walki:

tak – 4.15

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca gali Punchdown 5 znajduje się TUTAJ oraz TUTAJ

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE