Typy i kursy, Już w piątek gala FEN 38 w Ostrowie Wielkopolskim! [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-01-19 15:28
FEN 38
Autor: FEN

FEN 38 typy i kursy. Gale pod szyldem Fight Exclusive Night zawsze przyciągają głośne nazwiska, stoją także na wysokim poziomie sportowym. Nie inaczej powinno być w najbliższą sobotę, gdy w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się gala FEN 38. O emocje i odpowiedni poziom adrenaliny nie powinniśmy się martwić, a jednym z głównych sponsorów FEN 38 jest TOTALbet, który przygotował z tej okazji niezwykle szeroką ofertę kursów na poszczególne zdarzenia. FEN 38 typy bukmacherskie.

Gale pod szyldem Fight Exclusive Night od wielu lat cieszą się dużą popularnością oraz renomą. Federacja FEN jest największym w Europie organizatorem gal walk na zasadach MMA i Kich-boxingu, co naturalnie przyciąga w jej szeregi duże nazwiska. Podczas poprzednich gal FEN swoje umiejętności mieli okazję zaprezentować m.in. Mateusz Rębecki, Paweł Biernat czy Daniel Rutkowski. Wygląda na to, że w najbliższą sobotę w Ostrowie Wielkopolskim znanych w świecie sportów walki postaci także nie zabraknie.

Najciekawiej spośród wszystkich starć zdecydowanie zapowiada się pojedynek Michała „Longera” Andryszaka z Geronimo „King Kongiem” dos Santosem. 42-letni Brazylijczyk w swojej dotychczasowej karierze wygrał 44 pojedynki, z czego aż 39 przed czasem. Dos Santos bił się z wieloma legendami MMA, wspomnieć można tu m.in. Aleksandra Emeliankę czy Josha Barnetta. Zaawansowany wiek „King Konga” sprawia jednak, że bukmacherzy z TOTALbet nie mają wątpliwości, iż zwycięstwo padnie łupem Andryszaka.

Bardzo ciekawie zapowiadają się również pojedynek Kamila Kraski z Tato Primerą oraz starcie kobiet: Ekaterina Shakalova – Yulia Kutsenko. Będący jednym z głównych sponsorów gali FEN 38 TOTALbet przygotował z tej okazji niezwykle rozbudowaną ofertę kursów na poszczególne zdarzenia. Gala FEN 38 odbędzie się w najbliższą sobotę (22.01) w Ostrowie Wielkopolskim, a początek zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisję z gali będzie można obejrzeć w Polsacie Sport Fight oraz Super Polsacie.

Sonda
Będziesz oglądał galę FEN 38?

Kursy TOTALbet:

Mateusz Olech – 1.57                                   Jacek Kujtkowski – 2.07

Igor Terlecki – 1.47                                       Jakub Owczarek – 2.27

Kamil Wojciechowski – 1.12                       Kornel Zapadka – 4.40

Damian Ostęp – 2.38                                    Michał Grzesiak – 1.43

Mateusz Rajewski – 2.65                             Giorgi Esiava – 1.35

Wojciech Kawa – 1.17                                  Kamil Mosgalik – 3.75

Jacek Jędraszczyk – 1.40                              Kacper Bróździak – 2.45

Ekaterina Shakalova – 1.13                         Yulia Kutsenko – 4.25

Kamil Kraska – 1.38                                       Tato Primera – 2.55

Michał Andryszak – 1.15               Geronimo dos Santos – 4.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca gali FEN 38 dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze