UFC: Błachowicz wyzwał do walki Jonesa! WYMOWNA reakcja mistrza [WIDEO]

2020-02-16 6:17 MC
Jan Błachowicz
Autor: East News Jan Błachowicz

Jan Błachowicz udowodnił, że zasługuje na walkę o mistrzowski pas UFC w kategorii półciężkiej. Polak po tym, jak znokautował Coreya Andersona, wyzwał do walki jednego z najlepszych zawodników w historii MMA, czyli Jona Jonesa. Mistrz jest gotów, by podjąć rzuconą rękawicę!

Błachowicz miał rachunki do wyrównania z Andersonem, z którym przegrał wcześniej we wrześniu 2015 roku na gali UFC 191. Rewanż poszedł zgodnie z jego planem. Już w pierwszej rundzie znokautował Amerykanina i mógł świętować fantastyczne zwycięstwo. Chwilę później Polak wyzwał Jonesa. - Chcesz to zrobić? Chcesz walczyć? - krzyczał w jego kierunku. Mistrz kiwnął głową twierdząco...

- Jestem szczęśliwy widząc, że Corey Anderson wypił piwo, które naważył. Za dużo trash-talku. Z całą pewnością widzę siebie i Jana Błachowicza w walce zestawionej przez UFC - powiedział Jones po walce wieczoru gali UFC Fight Night 167.

Jones jest mistrzem kategorii półciężkiej od 29 grudnia 2018 roku, kiedy znokautował Alexandra Gustafssona. Ostatni pojedynek stoczył 8 lutego 2020 roku, wygrywając przez jednogłośną decyzję sędziów z Dominickiem Reyesem.

Najnowsze