Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Przygotowania do treningu

Ukochana Artura Szpilki nago w wannie. Kamila Wybrańczyk pokazała odważny kadr. Treści pikantne jak papryczki chilli

2024-04-15 14:09

Kamila Wybrańczyk od dawna bardzo sprawnie pracuje na swoje nazwisko i choć popularność zdobyła u boku Artura Szpilki, obecnie jest doskonale rozpoznawalną postacią w polskim show-biznesie. Ukochana polskiego pięściarza bardzo chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Jeden z ostatnich wpisów był bardzo... intymny i pokazał kadr prosto z wanny.

Jest kilka par w polskim sporcie, które są nierozłączne od wielu, wielu lat. Wśród nich należy wymienić Artura Szpilkę i Kamilę Wybrańczyk. Ich związek trwa od wielu lat i choć czas płynie nieubłaganie, widać między nimi ogromne uczucie i wsparcie, jakie dają sobie wzajemnie. Wybrańczyk towarzyszyła ukochanemu na wielu walkach i kamery bardzo często ją pokazywały, przez co zdobyła dość sporą popularność. Ale sama zaznaczała, że nie do końca odpowiada jej nieustanne określanie jej "narzeczoną Szpilki" i mocno pracuje na swoje nazwisko.

Wybrańczyk prowadzi przede wszystkim jeden biznes, którym są perfumy. Markę bardzo mocno promuje w mediach społecznościowych i reklamuje swoje produkty. W zasadzie codziennie na profilu Wybrańczyk na Instagramie możemy zobaczyć nowe treści. Widać, że partnerka zawodnika KSW od pewnego czasu bardzo mocno pracuje na siłowni. Również w poniedziałek ruszyła na ćwiczenia.

Wcześniej jednak pozwoliła sobie na chwilę relaksu. Jak pokazała na zdjęciu na Instastories przed wyjściem na siłownię postanowiła wejść do wanny. - Chill i na trening - czytamy w opisie fotografii, na której widać nogi Wybrańczyk. To nie pierwszy raz, gdy ukochana Szpilki nieco podgrzewa atmosferę na swoim profilu na Instagramie.

Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk
SZPILKA ZDRADZA TAJEMNICĘ KONTUZJI MAMEDA KHALIDOVA TUŻ PO WALCE Z ADAMKIEM
Najnowsze