Elegancja w Las Vegas

Ukochana Jana Błachowicza zadała szyku w Las Vegas na UFC 282! Tak Dorota Jurkowska ubrała się na walkę Błachowicz – Ankalaev

2022-12-11 7:23

Jan Błachowicz na gali UFC 282 walczył o pas mistrza w kategorii półciężkiej. „Cieszyński Książę” bił się o trofeum z Magomedem Ankalaevem. W Las Vegas w T-Mobile Arena pojawili się z nim jego najbliżsi. Wśród nich jego ukochana, a także menedżerka Dorota Jurkowska. Na nagraniach widać, jak zadała szyku w Las Vegas. Tak Dorota Jurkowska ubrała się na walkę Błachowicz – Ankalaev.

Pojedynek Błachowicz – Ankalaev dostarczył olbrzymich emocji na gali UFC 282 w Las Vegas. Starcie o pas kategorii półciężkiej trwało pięć rund. 25 minut wycieńczającej walki było pełne zwrotów akcji. Do samego końca nie było wiadomo, czy pas trafi w ręce Jana Błachowicza, czy Magomeda Ankalaeva. Sędziowie ogłosili remis! „Cieszyński Książę” nie przegrał drugiego starcia o pas w karierze, choć do wielkiego szczęścia brakowało naprawdę niewiele.

Totalna konsternacja! Remis w walce Błachowicza z Ankalajewem! Niespodziwany wynik, pas bez właściciela

UFC 282: Ukochana Jana Błachowicza zadała szyku w Las Vegas!

W Stanach Zjednoczonych nie mogło zabraknąć najbliższych Jana Błachowicza. W narożniku zobaczyliśmy Roberta Złotkowskiego, Gerarda Łabińskiego, Darię Albers i Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego. W Las Vegas na hali pojawiła się także jego ukochana i menedżerka Dorota Jurkowska.

Elegancka bluzka z długim rękawem z czarnymi elementami, czarne długie spodnie i żółta torebka. Dorota Jurkowska zadała szyku. W eleganckim stroju oglądała niesamowity, 25-minutowy bój, po którym kontrowersji nie brakowało.

Zobacz zdjęcie Doroty Jurkowskiej w galerii poniżej.

Jan Błachowicz przed walką o pas na UFC 282: Wszechświat jest ze mną!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze