Mateusz Murański

i

Autor: materiały prasowe / High League Mateusz Murański

Zamieściła wymowne słowa

Ukochana Mateusza Murańskiego przerwała milczenie po jego śmierci. Te słowa mówią wszystko

2023-02-24 20:04

Śmierć Mateusza Murańskiego była wielkim szokiem dla fanów polskiego sportu i show-biznesu. Na komentarz ze strony rodziny zmarłego musieliśmy czekać do 23 lutego 2023 roku, kiedy to Jacek Murański opowiedział o okoliczności śmierci syna. Teraz głos w sprawie zabrała ukochana freak-fightera, której komentarz wyraża więcej, niż tysiąc słów.

Śmierć Mateusza Murańskiego była bez wątpienia jednym z najsmutniejszych wydarzeń w świecie sportu w 2023 roku. Uczestnik gal Fame MMA i High League odszedł nieoczekiwanie, a osoby związane prywatnie z nim przez bardzo długi czas nie udzielały żadnych wypowiedzi w tej kwestii. Na komentarz w rozmowie z portalem "Salon24.pl" zdecydował się Jacek Murański, który powiedział o swoich przemyśleniach względem odejścia syna. Teraz głos w sprawie zabrała ukochana zmarłego. Jej komentarz obiegł cały internet.

Ukochana Mateusza Murańskiego zabrała głos w sprawie śmierci zmarłego. Jasny komentarz

Jacek Murański w rozmowie z portalem "Salon24" przyznał, że śmierć syna jest dla niego bardzo bolesna i ujawnił częściowo, co mogło być przyczyną śmierci.

- Tak, jestem pewien. Patomorfolog powiedział mi, że przyczyną zgonu Mateusza mogło być gwałtowne zatrzymanie akcji serca prawdopodobnie z powodu uduszenia w połączeniu z ekstremalnym nocnym bezdechem, na który od wielu lat chorował, ale lekarka nie rozwinęła tego, szczegółowe wyniki sekcji zwłok będą za około pół roku. - mówił Jacek Murański.

Teraz głos w sprawie zabrała jego ukochana, która zamieściła poruszające zdjęcie na mediach społecznościowych i powiedziała, że całe jej stanowisko pokrywa się z tym, co zostało podane do informacji publicznej w wywiadzie z portalem "Salon24.pl".

- Jak to mawiają „Oczy mówią wszystko”… Jedyne i oficjalne stanowisko naszej rodziny jest udostępnione na portalu salon24. - napisała ukochana Mateusza Murańskiego.

Sonda
Najlepsza walka Mateusza Murańskiego we freak-fightach to:
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze