Uzbrojeni w karabiny mężczyźni brutalnie wyprowadzili siłą zawodnika MMA. Mamy WIDEO | KOLOSEUM

2021-06-21 14:52
Uzbrojeni w karabiny mężczyźni brutalnie wyprowadzili siłą zawodnika MMA. Mamy WIDEO
Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SE Uzbrojeni w karabiny mężczyźni brutalnie wyprowadzili siłą zawodnika MMA. Mamy WIDEO

Ale dymy! Podczas konferencji przed galą Elite Fighters doszło do potwornych scen. Gorąco zrobiło się nagle, gdy oddział uzbrojonych mężczyzn chwycił "Tarzana" i wyprowadziło go z miejsca spotkania z mediami. Panowie przebrani w czarne kombinezony mieli w dłoniach karabinki. Potraktowali go z brutalną siłą. Mamy wideo! Wszystko zostało nagrane.

Wielkimi krokami zbliża się debiut kolejnej freak-fightowej organizacji Elite Fighters! Pierwsza gala została zaplanowana na 31 lipca, a na nieco ponad miesiąc przed wydarzeniem odbyła się w Warszawie pierwsza konferencja prasowa. Ogłoszono pierwszych uczestników gali. Wśród nich jest między innymi ”Tarzan” z programu Królowie Życia. Ten robił "dymy" na konferencji razem ze swoim przeciwnikiem. Musiała interweniować ochrona po tym, jak postanowił spoliczkować swojego przeciwnika. Nikt nie spodziewał się tego, co wydarzyło się kilkanaście minut później.

Elite Fighters: "Tarzan" wyprowadzony przez uzbrojonych mężczyzn

Nagle do klubu, w którym odbywała się konferencja prasowa przed galą Elite Fighters wpadł oddział czterech mężczyzn w czarnych kombinezonach. Ci byli uzbrojeni w małe karabinki. "Tarzan" został wyprowadzony i odwieziony w bliżej nieznane miejsce. Nic na razie nie wskazuje, by jego udział w gali miał być zagrożony!

Zobacz całe zdarzenie z wyprowadzenia "Tarzana" z konferencji prasowej Elite Fighters w materiale wideo!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE