Viaplay

i

Autor: materiały prasowe Viaplay

Kolejne transmisje

Viaplay z nowymi prawami do transmisji! Dobre wieści dla kibiców, zobaczą kolejnych Polaków

2022-09-28 17:34

Viaplay pochwaliło się pozyskaniem nowych praw transmisyjnych. Platforma streamingowa ogłosiła, że będzie transmitować u siebie gale kolejnej organizacji. Tym razem wybór padł na Levels Fight League. Pierwsza gala 2 października. Kibice zobaczą w akcji trzech Polaków.

Viaplay i holenderska organizacja MMA "Levels Fight League" (LFL) uzgodniły długoterminową współpracę, dzięki której Viaplay stanie się domem dla transmisji na żywo wydarzeń LFL na 10 rynkach europejskich. Od 2 października fani mieszanych sztuk walki będą mogli śledzić ponad sześć wydarzeń rocznie tej ambitnej organizacji MMA w ramach unikalnego portfolio sportów premium na żywo na Viaplay.

Transmisje LFL na platformie Viaplay obejmą wszystkie kraje skandynawskie i bałtyckie, Polskę i Holandię oraz od 2023 roku Wielką Brytanię. Pierwsza z nich już 2 października! Podczas LFL 6 w Amsterdamie wystąpią tak znani zawodnicy jak byli mistrzowie organizacji Glory Jason Wilnis & Murthel Groanhart, Melvin Van Suijdam i brytyjska gwiazda Aiden Lee.

Viaplay pozyskało nowe prawa. Transmisje z Levels Fight League

W wadze średniej rywalem Patryka Molki będzie Alain Van De Merckt. Popularny „Neder” to niezwykle obiecujący zawodnik belgijskiej sceny mieszanych sztuk walki, ale doświadczenie przemawia na korzyść Polaka trenującego na co dzień w klubie MMA Rawicz.

O wygraną w wadze półśredniej Max Siewruk zawalczy z Murtelem Groehartem zwanym „Predatorem”. Holender surinamskiego pochodzenia to doświadczony, były kick-bokser, który walczył dla K-1, It’s Showtime oraz Glory, w 2017 roku był mistrzem ostatniej z wymienionych organizacji, ale jego doświadczenie w MMA nie jest okazałe. Również Polak nie może pochwalić się w tym względzie okazałym dorobkiem – ma za sobą dwie zawodowe walki, z których jedną wygrał, a drugą zremisował. Siewruk urodził się w Miliczu, ale na co dzień mieszka i trenuje w Hiszpanii.

Tymczasem reprezentujący barwy słupskiego klubu MMAtaleo Adrian Osmański zmierzy się w wadze lekkiej z Gino Van Steenisem. Zarówno Polak (2-1-0) jak i Holender (2-0-0) dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zawodowym MMA. Polscy kibice mogli zobaczyć Osmańskiego w akcji podczas lipcowej gali Babilon MMA 30 w Międzyzdrojach, kiedy pokonał Krzysztofa Kamińskiego przez techniczny knockout w drugiej rundzie.

Organizacje MMA na platformie Viaplay

Umowa została zawarta w partnerstwie z Athletic Sports Group i jej spółką zależną Fight Globe. Portfolio MMA Viaplay obejmuje UFC we wszystkich krajach nordyckich; KSW, Cage Warriors i Invicta w krajach nordyckich i bałtyckich, Polsce i Holandii; Enfusion w Holandii, Polsce i krajach bałtyckich; i wiele innych. Od 2023 roku LFL będzie również dostępne dla widzów Viaplay w Wielkiej Brytanii, gdzie częścią portfolio platformy jest również KSW.

Sonda
Korzystasz z Viaplay?
Damian Janikowski komentuje aferę po KSW 74. Szczerze o przyszłości!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze