Marcin Najman

i

Autor: AKPA Marcin Najman

Wielka zmiana w karierze Marcina Najmana. "El Testosteron" podjął kluczową decyzję, jego wyznanie może zszokować

2022-05-28 13:06

Marcin Najman słynie ze skupienia uwagi wielu osób na swojej osobie. Były pięściarz po zakończeniu kariery bokserskiej przeszedł metamorfozę. "El Testosteron" rozpoczął swoją przygodę w mma od porażki z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 12. Później występował też w innych federacjach, aż ostatecznie został główną twarzą MMA-VIP od początku 2021 roku. Najman jednak podjął decyzję o swojej przyszłości.

W ostatnich dniach Marcin Najman poinformował o przekazaniu MMA-VIP w ręce dotychczasowego współwłaściciela - Dariusza Kosowskiego. - Przychodzi taki moment, kiedy ogrom pracy i rozwinięcia tego wszystkiego jest tak duży, że trzeba sobie na pewne pytania odpowiedzieć. Ja sobie na takie pytania odpowiedziałem moi drodzy, ja nie mam już ani tyle czasu, ani tyle motywacji, aby w dalszym ciągu w tym projekcie być. W międzyczasie do MMA-VIP dołączył Dariusz Kosowski. On ma bardzo dużo energii oraz pomysłów - powiedział na nagraniu "El Testosteron"

Iga Świątek nie może sobie na to pozwolić. Eksperci mówią wprost, wymowna prognoza

Najman nie ma zamiaru się nudzić i wie co zrobi z wolnym czasem. - Ja mam trochę planów, od dwóch lat nie mogę napisać książki, gdzie pewne terminy do czegoś mnie zobowiązują. To nie jest tak, że ja się rozstaje z walki w formule MMA i to nie jest też tak, że w przyszłości nie wystąpię w organizacji MMA- VIP. Jednak na ten moment zostawię to wszystko w rękach Darka, ja osobiście rezygnuje z dalszej pracy w MMA-VIP. Ja również mam zamiar skupić się bardziej na tym, na czym się tak naprawdę wychowałem, czyli muzyce. Śledźcie mój kanał, bo będą nowe projekty muzyczne, teraz będę miał czas się tym zająć - podsumował były pięściarz.

Jerzy Dudek przed finałem: Liverpool – Real Madryt. Legendarny bramkarz wskazuje zwycięzcę Ligi Mistrzów [WYWIAD]

Ostatnia gala MMA-VIP wywołała sporo kontrowersji w związku z przyjęciem do federacji byłego szefa mafii pruszkowskiej. Reakcja nie spotkała się z aprobatą i Najman miał duży problem z organizacją gali.

Bartosz Kurek wprost o zakończeniu kariery! Wszystko przez wydarzenia sprzed roku

Hardkorowy Koksu odgryzł się Marcinowi Najmanowi
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze