High League 4: Ferrari - Bomba

i

Autor: High League High League 4: Ferrari - Bomba

Zmiana zasad

Wielka zmiana w walce Ferrari – Bomba! Będą skakać sobie po głowach? Nowe zasady!

2022-09-12 22:12

Przed nami gala HIGH League 4! Amadeusz Ferrari na gali w Gliwicach zmierzy się z Pawłem „Scarfacem” Bombą. W końcu dwóch influencerów rozstrzygnie swój konflikt. Doszło do zmiany zasad kilka dni przed pojedynkiem. Czy tak jak zapowiadają „będą skakać sobie po głowach”? Szefowie HIGH League zgodzili się na nowe przepisy w tym pojedynku.

Amadeusz Ferrari i Paweł Bomba w końcu rozstrzygną swój konflikt. Na gali HIGH League 4 dojdzie do emocjonującego starcia. Popularni influencerzy będą rywalizowali na wydarzeniu „Wysokiej Ligi”, by raz na zawsze załatwić swoje prywatne sprawy. „Scarface” był kiedyś z inną freak-fighterką „Zusje”, która obecnie jest bliską znajomą jego przeciwnika. Do nieprzyjemnych sytuacji dochodziło też między nimi za kulisami.

Zagotowało się przed HIGH League 4! Amadeusz Ferrari rzucił się na Bombę [WIDEO]

HIGH League 4: Zmiana zasad w walce Amadeusz Ferrari – Paweł Bomba

Podczas programu Rundki, chwilę po tym jak zawodnicy skoczyli sobie do gardeł, Bomba i Ferrari dogadali się na walkę na zasadach legendarnej organizacji PRIDE. Warunkiem było przekazanie dla obu na cele charytatywne po 20 tysięcy złotych. Szefowie federacji zgodzili się na to, dzięki czemu pojedynek Ferrari – Bomba odbędzie się na zasadach „no rules”.

Ferrari i Bomba nie chcieli uścisnąć sobie dłoni, by przyklepać zasady. Zrobili to z prowadzącym program Mateuszem Kaniowskim. Dzięki temu dozwolone będą nie tylko uderzenia, kopnięcia czy techniki kończące, ale także łokcie czy soccer-kicki.

Sonda
HIGH League 4: Kto wygra walkę Bomba - Ferrari?

High League 4: Kiedy gala? Gdzie kupić PPV?

Przed nami gala HIGH League 4. Kolejne wydarzenie „Wysokiej Ligi” zaplanowane jest na sobotę 17 września w Gliwicach. W walce wieczoru Natalia „Natus” Kaczmarczyk zmierzy się z Lexy Chaplin. Jednym z pojedynków gali jest starcie Amadeusz Ferrari – Paweł Bomba. Transmisja tylko w systemie PPV na HighLive.tv. Relacja na żywo z gali High League 4 na Sport.se.pl. Zapraszamy!

Natsu o mocnym komentarzu na High League 3. To ją zabolało!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze