Szpilka

i

Autor: Materiały organizatorów

Tylko u nas!

Wiemy, co ze zdrowiem Artura Szpilki! Jest już po wizycie u lekarza, poznał przyczynę bólu

2022-09-23 12:02

Artur Szpilka na gali High League 4 w Gliwicach pokonał Denisa Załęckiego, który po 40 sekundach pojedynku poddał się z powodu kontuzji kolana. "Szpila" po tym starciu zdradził nam, że do klatki również wyszedł nie w pełni zdrowy. W efekcie potrzebna była wizyta u lekarza.

Kibice ostrzyli sobie zęby na starcie Szpilki z Załęckim, ale ostatecznie ten drugi przegrał z bólem kolana. Jak się jednak okazało, "Szpila" również w ostatnich tygodniach przed walką borykał się z pewnymi zdrowotnymi problemami.

- Też mam dość poważną kontuzję, bo mam plecy do zrobienia. Za trzy dni mam wizytę u doktora Chyckiego. Nie chciałem robić rezonansu przed walką, żeby nie wiadomo co tam wyszło, ale tak naprawdę nie zrobiłem żadnego sparingu w pełni - powiedział nam Szpilka kilka minut po starciu z Załęckim na High League 4 Gliwicach.

Don Kasjo szczerze o walce ze Szpilką: On ma szklaną szczękę, znokautuję go!

W czwartek skontaktowaliśmy się ze Szpilką, który ma już za sobą wspomnianą wizytę u lekarza.

- Mam przepuklinę w trzecim kręgu, więc stąd ten ból. Uciska nerw kulszowy i tyle. Na całe szczęście to jest tylko przepuklina, więc bardzo się z tego cieszę. Nic bardzo poważnego, obędzie się bez operacji, ale muszę to odbudowywać - zdradził nam były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej w boksie.

Uraz okazał się zatem mniej poważny niż przypuszczał sam zainteresowany i w efekcie w najbliższych miesiącach ponownie powinniśmy zobaczyć Szpilkę w klatce. W grę wchodzą dwie gale KSW - grudniowa i styczniowa.

Artur Szpilka publicznie zaorał Denisa Załęckiego. Cięta riposta, Szpila nie mógł się powstrzymać

High League - Artur Szpilka GORZKO po wygranej z Denisem!
Najnowsze