Andrzej Grzebyk

i

Autor: Tomasz Golla / SE Andrzej Grzebyk

Wkurzony Andrzej Grzebyk przed KSW 67: Chcę roz***ać mu łeb!

2022-02-24 14:39

Już w sobotę, 26 lutego, odbędzie się kolejna gala organizacji KSW. KSW 67 będzie miało miejsce w Warszawie. W jednej z najciekawszych walk gali Andrzej Grzebyk zmierzy się z Adrianem Bartosińskim. Wkurzony zawodnik z Podkarpacia przyznał, że chce zniszczyć przeciwnika.

Hitowe starcie w wadze półśredniej na gali KSW 67 będzie miało dodatkowy smaczek. Andrzej Grzebyk (32 l., nr 3 rankingu) zmierzy się z Adrianem Bartosińskim (27 l., nr 4). - Wyzwaniem to on dla mnie nie jest – przyznał prowokująco „Bartos”. Trzeci w rankingu tej kategorii rywal nie pozostał mu dłużny.

NIE PRZEGAP! Na tę walkę czekają wszyscy fani MMA w Polsce! KSW szykuje prawdziwą bombę, wielki hit stanie się faktem?

KSW 67: Ostre słowa Grzebyka przed walką

- Umawia się na coś, a teraz robi z buzi cholewę. Dla mnie to jest słabe. Zmotywowało mnie to, by mu roz****ć łeb i tyle, po „Bartosie” - uśmiecha się w zapowiedzi walki Grzebyk, który celuje w pas mistrzowski, którego posiadaczem jest Roberto Soldić.

- Musiał wziąć tę walkę, bo trener powiedział mu, że „bierzemy, bo Grzebyk jest medialny”. I wziął ją! To mnie nakręciło jeszcze bardziej. Pomyślałem sobie: tak nie będzie – dodał. Bartosiński twierdzi, że to Grzebyk nie chciał wziąć tego pojedynku.

Zobacz także: Mariusz Pudzianowski miał wielki wpływ na życie nowej gwiazdy KSW. Wyznanie wywołuje uśmiech

Kto zbliży się do walki o pas organizacji KSW? Gala KSW 67 w sobotę, 26 lutego w Warszawie. Transmisja tylko na platformie streamingowej Viaplay.

Marian Ziółkowski pewny zwycięstwa z Mańkowskim na KSW 66: Powiedziałem Gamrotowi, że wygrałem | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze