Wojciech Kowalczyk

i

Autor: YouTube ZRZUT EKRANU / WeszłoTV Wojciech Kowalczyk

Mocne słowa!

Wojciech Kowalczyk dołączy do freak-fightów? Jasne stanowisko, bardziej jasno odpowiedzieć się nie da!

2024-02-13 8:00

Wojciech Kowalczyk postanowił powiedzieć, czy byłby w stanie walczyć na galach freak-fightowych. Były reprezentant Polski w piłkę nożną został zapytany w trakcie programu "Liga Minus" na kanale Weszło o to, czy przyjąłby propozycję walki z Kazimierzem Greniem, jeśli dostałby zarobek w wysokości pół miliona złotych. Słowa Kowalczyka nie pozostawiają wątpliwości, nie da się jaśniej!

Wojciech Kowalczyk we freak-fightach? Jego wypowiedź nie pozostawia wątpliwości

Mimo że wielu byłych piłkarzy próbuje obecnie swoich szans w galach freak-fightowych, to do tego grona nie dołączy były zawodnik Legii i Betisu Sevilla. Jak powiedział Kowalczyk w programie "Weszło", nie byłby w stanie walczyć i nie chciałby brać udziału w tego typu wydarzeniach sportowych. Mimo propozycji walki na pół miliona złotych z Kazimierzem Greniem, nie skorzystałby z niej. Ma jednak zupełnie inny pomysł.

- Nie, nie mam czasu na głupoty, daj spokój. Tam jeszcze będą mi kazali iść trenować. Ja to mogę z kimś się za darmo w parku pokopać. Nie potrzebuję żadnych lin, klatek. Do parku, tam, gdzie drzewa. Nie dam rady tak, to wezmę gałąź i pierd***ę - -powiedział Kowalczyk.

Jak powiedział Wojciech Kowalczyk, nie jest on dużym zwolennikiem freak-fightów i przed laty zdarzyło mu się obejrzeć wyłącznie oglądać walkę Piotra Świerczewskiego. 

Nie wiem, nie oglądam tego. Obejrzałem jedynie parę lat temu walkę Piotrka Świerczewskiego i koniec - powiedział Kowalczyk.

Najnowsze