WOTORE 3 KARTA WALK. Kto walczy na WOTORE 3 KOLEJNOŚĆ WALK. WOTORE 3 WALKI, kto z kim walczy na WOTORE 3?

2020-09-19 17:33 DaO
Wotore 3
Autor: Instagram/wotore.official

WOTORE 3 KARTA WALK. Kto walczy na WOTORE 3 LISTA ZAWODNIKÓW. WOTORE 3 KOLEJNOŚĆ WALK. Po raz trzeci w historii zawodnicy federacji WOTORE ruszą do walki o 50 tysięcy złotych. Bo taka nagroda czeka na zwycięzcę turnieju. W sobotę odbędzie się już trzecia gala WOTORE, a emocji jak zwykle nie powinno zabraknąć. Na gali w Polsce pojawią się również zagraniczni zawodnicy. WOTORE 3 KARTA WALK, KOLEJNOŚĆ WALK na WOTORE 3.

WOTORE 3 KARTA WALK. WOTORE 3 LISTA ZAWODNIKÓW

Po raz trzeci w historii kibice krwawych sportów będą mieli okazje, aby zasiąść przed telewizorami i zobaczyć walkę na gołe pięści. W sobotni wieczór odbędzie się bowiem WOTORE 3. Rywalizacja prowadzona jest w formule MMA, ale z tą różnicą, że zawodnicy nie mają tradycyjnych rękawic, co sprawia, że krew leje się niekiedy strumieniami. Takie sceny można było zobaczyć podczas dwóch poprzednich gal, a i w sobotę nie powinno zabraknąć ciekawych pojedynków. Organizatorzy postanowili zmienić nieco zasady walki i od najbliższego wydarzenia zawodnicy będą mogli uderzać głową w stójce i parterze, czy atakować kolanami w parterze, a gdyby walka na macie była mało aktywna, sędzia będzie miał prawo podnieść zawodników do stójki po 20 sekundach walki w parterze. To jedynie sprawia, że nokauty powinny byc na porządku dziennym podczas gal organizowanych przez WOTORE.

WOTORE 3 kto z kim walczy? WOTORE 3 KOLEJNOŚĆ WALK

Tradycyjnie już przewidziano 8-osobowy turniej oraz kilka walk specjalnych. Jednym z zawodników będzie Eric „BLOODAXE” Olsen. - WOTORE jest krwawe i brutalne, podoba mi się cała produkcja. Dym, bębny – wygląda jak w grze komputerowej typu Mortal Kombat. Kiedy na to trafiłem, pomyślałem sobie, że to jest fajniejsze niż wczesne UFC. Zgłosiłem się, bo walczyłem już na gołe pięści w Anglii, robię to od czterech lat. Wygrałem ostatnie trzy walki, dwie przez nokaut. Boks bez rękawic to dla mnie najłatwiejsza forma walki. Nikt cię nie kopie, nie rzucą tobą o ziemię. Gdy uderzam w rękawicach, chcę zrobić w tobie dziurę. Gdy uderzam bez rękawic, chcę cię pociąć jak Kuba Rozpruwacz - powiedział zawodnik przed sobotnią galą. W turnieju wojownicy poznają swoich rywali w drodze losowania.

Karta walk WOTORE 3

SuperFight – walka wieczoru:

Michał „Wampir” Pasternak  - Marek Samociuk

SuperFight:

Karol „King Kong” Grzesiuk - Damian „Mały” Bury

SuperFight:

Mariusz „Radzik” Radziszewski - Said-Magomed „Czeczen” Abdulkadirov

SuperFight:

Kamil „Wiking” Janik - Arman „Brodacz” Amiryan

SuperFight:

Szymon „Shrek” Szynkiewicz - Malik „L’Astre” Merad

Turniej:Eric "Bloodaxe" Olsen Maciej "Siekierka" Stulin Arkadiusz "Rooney" JędraczkaAdam "Viking" Biegański Krzysztof "Rambo" WaczyńskiŻanybek Bejszebiekow JuniorPiotr "Gruby" WięcławskiKrystian "Cris" Machnik

Najnowsze