WOTORE 3 TRANSMISJA PPV w INTERNECIE. GDZIE KUPIĆ PPV WOTORE 3. PPV ile kosztuje? WOTORE 3 PPV ONLINE

2020-09-19 14:23 DaO
Wotore 3
Autor: Instagram/wotore.official

WOTORE 3 PPV TRANSMISJA w INTERNECIE. GDZIE KUPIĆ PPV z WOTORE 3. Ile kosztuje WOTORE 3 PPV? WOTORE 3 w INTERNECIE TRANSMISJA. Sobota 19 września będzie kolejnym emocjonującym dniem dla fanów krwawych sportów. W sobotni wieczór odbędzie się bowiem kolejna gala organizacji WOTORE. Wydarzenie z numerkiem "3" dostępne będzie jedynie w usłudze PPV. Organizatorzy zadbali o to, aby przyciągnąć jak największą liczbę fanów. WOTORE 3 PPV TRANSMISJA. WOTORE 3 PPV GDZIE KUPIĆ za ile? WOTORE 3 TRANSMISJA w INTERNECIE.

WOTORE 3 PPV TRANSMISJA. Gdzie kupić PPV z WOTORE 3

Jeszcze do niedawna mało kto wyobrażał sobie walki na gołe pięści, które będą szeroko dostępne dla widzów na całym świecie. Okazuje się, że starcia bez żadnych rękawic, czy zabezpieczeń cieszą się ogromną popularnością i kolejne federacje chcą iść w tą stronę. WOTORE jest jedną z nich i gale tej federacji cieszą się wielką popularnością. Nie dziwi więc, że włodarze zorganizowali kolejne wydarzenie, na którym emocji nie powinno zabraknąć. Podczas trzeciej gali WOTORE tradycyjnie zobaczymy turniej złożony z ośmiu zawodników. Będą również tzw. "Super Fight", a w jednym z takich rywalizacji zmierzą się ze sobą Karol "KING KONG" Grzesiuk i Damian "MAŁY" Bury. Stawką turnieju jest nagroda w postaci 50 tysięcy złotych. Jest więc o co walczyć.

WOTORE 3 TRANSMISJA w INTERNECIE. WOTORE 3 PPV ile kosztuje, gdzie oglądać

Sobotnia gala będzie miała jednak kilka zmian w porównaniu z poprzednimi. Włodarze WOTORE zdecydowali, że walki będą jeszcze bardziej brutalne. - W wachlarzu dozwolonych technik znajdują się uderzenia głową w stójce i parterze, stompy i ataki kolanami w parterze. Ta ostatnia płaszczyzna będzie służyć wyłącznie do wykończenia dzieła zniszczenia. Brak aktywnego dążenia do skończenia walki będzie odczytywany jako impas, sędziowie będą podnosić zawodników po około 20 sekundach - przekazali organizatorzy cytowani przez portal SportoweFakty WP.

Gala WOTORE 3 odbędzie się w 19 września. TRANSMISJA z WOTORE 3 będzie dostępna jedynie w usłudze PPV. Dostęp do transmisji będzie można nabyć na oficjalnej stornie organizatora. Koszt PPV to 19,99 zł. Początek gali WOTORE 3 19.09.2020 o godzinie 19:30!

Najnowsze