Wpadka na gali FAME MMA 8! Dubiel i Blonsky nie będą zadowoleni [ZDJĘCIE]

2020-11-21 20:09 mso
Marcin Dubiel i Kacper Blonsky
Autor: Tomasz Radzik SE Marcin Dubiel i Kacper Blonsky

Wpadki i pomyłki wpisane są w nasze życie. Podobno nie myli się tylko ten, który nic nie robi. Przekonali się o tym organizatorzy gali FAME MMA 8. Na twarzach wielu kibiców pojawiły się uśmiechy. Wszystko przez wpadkę, do której doszło tuż przed rozpoczęciem show. W trakcie transmisji w systemie PPV pojawiła się plansza z kartą walk. Fani mocno się zdziwili, gdy w kuriozalny sposób pomylono Marcina Dubiela i Kacpra Blonskyego. Obaj z pewnością nie będą z tego zadowoleni.

Fani czekali na to kilkadziesiąt dni. W sobotę 21 listopada odbywa się gala FAME MMA 8. W walce wieczoru mają zmierzyć się dwaj wielcy wrogowie, Kacper Blonsky i Marcin Dubiel. Obaj przez wiele miesięcy byli przyjaciółmi i współpracowali razem przy jednym dużym projekcie. W Teamie X w końcu doszło do rozpadu i teraz Blonsky i Dubiel są przeciwnikami.

Blonsky OSTRO o Dubielu: Dla mnie to jest CHAMSTWO, MANIPULUJE ludźmi [TYLKO U NAS]

Panowie nie szczędzili sobie uszczypliwości przy każdej możliwej okazji i nie inaczej było na ceremonii ważenia, gdzie po raz ostatni mieli okazję spotkać się twarzą w twarz, zanim wejdą do Oktagonu. Z rozmowie z "Super Expressem" Błoński postanowił wbić kolejną szpilę w swojego rywala, odnosząc się do sytuacja z ostatniej konferencji prasowej. - Większość młodych odbiorców daje mu się zmanipulować... Dla mnie to jest chamstwo, ale taki właśnie jest Marcin - mówił Blonsky.

Kacper Blonsky: CHAMSTWO! DUBIEL MANIPULUJE LUDŹMI. FAME MMA 8

Przed galą doszło do zabawnej wpadki. Podczas studia przed FAME MMA prowadzonego przez "DeeJayaPallaside'a" pokazano planszę z grafiką kart walk. Pomylono na niej Marcina Dubiela i Kacpra Blonsky'ego. Źle podpisano zawodników. Blonsky nagle stał się Dubielem, a Dubiel Blonskym! Fani przyjęli to z uśmiechem, ale z pewnością obu panom, którzy się nienawidzą do śmiechu nie było.

Najnowsze