Paweł Trybson Trybała

i

Autor: East News Paweł "Trybson" Trybała

traumatyczne przeżycie

Wstrząsające wyznanie Trybsona po przegranej na PRIME 5! Otwarcie powiedział o śmierci swojego ojca, traumatyczne przeżycie

2023-07-01 22:00

Po walce Grzegorza "Szuliego" Szulakowskiego i Pawła "Trybsona" Trybały na gali PRIME 5, oczy kibiców mogły się zaszklić, kiedy były gwiazdor "Warsaw Shore" publicznie przyznał, że nie był do końca sobą w oktagonie ze względu na osobistą tragedię, jaka dotknęła go w ostatnich dniach. "Trybson" przyznał w oktagonie, że niedawno odszedł jego ojciec, co ten odczuł.

Karta walk gali PRIME 5 przepełniona była przede wszystkim freak-fightowymi zestawieniami, jednak rozpisce zestawień nie brakowało również tych, które cechowały się bardziej sportowym backgroundem. Do ich grona zaliczyć można starcie Grzegorz "Szuli" Szulakowski - Paweł "Trybson" Trybała, które ostatecznie w drugiej rundzie musiał przerwać sędzia, a ręka "Szuliego" powędrowała w górę przez TKO. Chwilę po ogłoszeniu ostatecznego werdyktu, Paweł Trybała przyznał, że w jego życiu niedawno doszło do traumatycznego przeżycia. 

Traumatyczne przeżycie Trybsona! Pochował ojca tuż przed walką. Opowiedział o wszystkim podczas PRIME 5

Do końca chciałem grać twardziela, ale śmierć ojca mnie rozje****. Nie będę udawał, że to nie miało wpływu na moje przygotowania, ale nie chce się zupełnie tłumaczyć tym faktem - wyznał "Trybson" podczas wywiadu w oktagonie po przegranej z "Szulim". - Kilka dni temu pochował tatę. Dla mnie nie powinien brać tej walki, bo był rozje**** psychicznie, wszedł w nerwach i myślał emocjami - wyznał Szulakowski po zakończeniu starcia z "Trybsonem". 

Sonda
Kto wygrałby walkę Peszko - Żyła?
Najnowsze