Wujaszek Fericze z Kanapowców TTV przeżywał potworne katusze

i

Autor: instagram / Wujaszek Fericze Wujaszek Fericze z Kanapowców TTV przeżywał potworne katusze

Ale męki!

Wujaszek Fericze z Kanapowców TTV przeżywał potworne katusze. Padł jak długi, olbrzymie cierpienia

2022-08-03 14:42

Nie ma, że boli! Wujaszek Fericze przekonał się już na czym polegają sporty walki. Ostatnio zadebiutował w klatce organizacji FAME MMA, ale przegrał z Piotrem Szeligą. Czyżby szykował się na powrót? Na Instagramie jego trenera Przemysława Szyszki pojawiły się nagrania z potwornych katuszy. Krzysztof Ferenc padł jak długi. Przeżywał ogromne cierpienia.

Wujaszek Fericze to postać doskonale kojarzona przez fanów programu „Kanapowcy TTV”. Krzysztof Ferenc jest tam trenerem, a sam od dawna związany jest ze sportem. Od pewnego czasu bawi się także sportami walki. Do tej pory działał przede wszystkim w kulturystyce, ale jak wielu innych celebrytów szuka swoich szans w MMA. Przygotowania nie są jednak niczym w 100 procentach przyjemnym. W mediach społecznościowych dokładnie pokazano, jak wielkie katusze przeżywa na treningach. Widać było, jak potwornie cierpiał. To wyglądało naprawdę nieprzyjemnie.

Znany trener MMA szczerze o "Don Kasjo". Takie słowa padają niezwykle rzadko. Andrzej Kościelski mówi wprost

Wujaszek Fericze przeżywał katusze na treningu. Padł na matę i ciężko dyszał

Krzysztof Ferenc, znany jako „Wujaszek Fericze” ciężko trenuje w Uniq Fight Club. Trener Przemysław Szyszka pokazał, jak bolesną jednostkę miał za sobą kulturysta. Widać, że nawet najlepiej wyrzeźbiony i świetnie przygotowany trener personalny i kulturysta może zostać zweryfikowany podczas takiego treningu.

- Tak się wygląda, jak w weekend pompuje się bicki – napisał w opisie Przemysław Szyszka.

Na zdjęciach, które zobaczysz w galerii poniżej, widać cierpiącego ze zmęczenia „Wujaszka Fericze” i wielką plamę potu na macie.

Kim jest Wujaszek Fericze?

Wujaszek Fericze to jedna ze znanych postaci ze świata influencerów. Krzysztof Ferenc jest bohaterem programu "Kanapowcy TTV", w którym jest jednym z trenerów. Swoją popularność przekuł także w starty w mieszanych sztukach walki. Zadebiutował w klatce FAME MMA, ale przegrał z Piotrem Szeligą przez nokaut.

Takich słów o sobie Mariusz Pudzianowski jeszcze nie słyszał! Może poczuć się jak Krzysztof Ibisz

Sonda
Fame MMA 15 - która walka jest najciekawsza?
Sarius przed walką na FAME MMA 15
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze