Kamil Łaszczyk

i

Autor: FAME MMA materiały prasowe Kamil Łaszczyk

wyjątkowa umowa

Wyciekły szczegóły kontraktu Kamila Łaszczyka w FAME MMA! Ta umowa stanowi wyjątek, rywal Ferrariego jest w gronie nielicznych

2023-01-31 7:27

Walka Kamila Łaszczyka z Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem to nie tylko starcie wieczoru FAME 17, ale również pojedynek, który elektryzuje fanów od dłuższego czasu. Ściągnięcie Łaszczyka do freak-fightowej federacji nie było jednak łatwe i jak się okazuje, pięściarz może pochwalić się zupełnie innym kontraktem, niż pozostali zawodnicy FAME MMA, bowiem ma też inne zadania.

Federacja FAME MMA niejednokrotnie pokazywała już, że potrafi przekonać wielu sportowców do walk na swoich galach, dzięki czemu w klatce mieliśmy okazję oglądać już chociażby Normana Parke'a, Borysa Mańkowskiego, Marcina Wrzoska, czy teraz Kamila Łaszczyka. Walka pięściarza z Amadeuszem Roślikiem wzbudza ogromne emocje, a głos w jej sprawie zabrał nawet Artur Szpilka, który wskazał, kto jego zdaniem wygra. Jak się również okazało, Łaszczyk może pochwalić się zupełnie innym kontraktem, niż inny zawodnicy FAME MMA.

Umowa Kamila Łaszczyka z FAME MMA to wyjątek! Znamy szczegóły kontraktu pięściarza z freak-fightową organizacją

Nieodłącznym elementem freak-fightowych gal, konferencji oraz programów są oczywiście dymy i w jednym z ostatnich wywiadów Boxdela, który pojawił się na profilu "YouTube" FAME MMA włodarz nie ukrywał, że kontrakty zawodników są skrojone właśnie pod robienie show. Niektórzy zawodnicy jednak otrzymują kompletnie inne kontrakty, a dymy nie są dla nich obligatoryjne.

Wyciekły szczegóły kontraktu Kamila Łaszczyka w FAME MMA! Ta umowa stanowi wyjątek, rywal Ferrariego jest w gronie nielicznych

My nie płacimy zawodnikom za umiejętności sportowe. Nie licząc niektórych, jak np. Łaszczyk. Nie wiedzieliśmy, czego możemy się spodziewać, więc dostał kontrakt stricte za umiejętności sportowe, ale jakby zasłużone, bo jest to znakomity bokser. - wyznał Michał Baron ujawniając, że pięściarz zalicza się do wąskiego grona zawodników FAME MMA, którzy otrzymują wynagrodzenie przede wszystkim za to, jakie posiadają umiejętności. 

Sonda
Kto wygra walkę Ferrari - Łaszczyk?
Artur Szpilka spod palmy w Meksyku typuje walkę Łaszczyk - Ferrari
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze