Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Wyszło na jaw, jak Zbigniew Boniek spędza sobotni wieczór. Ciężko to wszystko ogarnąć

2021-10-30 22:35

Sobotni wieczór upływa w wielu polskich domach pod znakiem gali UFC 267. W Abu Zabi ma miejsce prawdziwa polska noc w MMA, a w oktagonie zaplanowano aż trzy walki z udziałem naszych rodaków. Największa uwaga skupiona jest oczywiście na main evencie, w którym Jan Błachowicz będzie bronił tytułu mistrza świata przeciwko Gloverowi Teixeirze. Zbigniew Boniek wielokrotnie udowadniał, że sporty walki są mu bliskie. Gala UFC nie jest jednak jedynym wydarzeniem, a były prezes PZPN opowiedział o swojej sobocie.

Twitterowy profil 65-latka jest jednym z najbardziej popularnych w polskim sporcie. Byłego piłkarza Juventusu i AS Romy obserwuje ponad milion użytkowników, a każdy wpis zyskuje duży rozgłos. Boniek doskonale zdaje sobie z tego sprawę i bardzo chętnie korzysta z platformy, by utrzymywać kontakt z obserwatorami. Nie inaczej jest w sobotę, podczas której fani sportu mogą znaleźć dla siebie masę atrakcji. Niemal wszystkie dyscypliny rozgrywają swoje zawody, a UFC 267 wybija się w Polsce na pierwszy plan. Mimo to, dla pasjonatów innych konkurencji także odbywają się ważne zdarzenia. Były prezes PZPN nie ogranicza się wyłącznie do piłki nożnej, z którą jest najmocniej związany. W przeszłości wielokrotnie wyrażał podziw dla umiejętności Jana Błachowicza, który stoczy w Abu Zabi jedną z najważniejszych walk w swojej karierze. Wyszło na jaw, czy i tym razem „Cieszyński Książę” będzie mógł liczyć na wsparcie Bońka.

Szarpanina na gali UFC 267! Skoczył przez barierki na zawodnika | KOLOSEUM

Zbigniew Boniek przez lata zarabiał spore pieniądze. W galerii poniżej możecie poznać jego majątek:

Zszokował wielu kibiców

Legendarny piłkarz z przyjemnością podzielił się publicznie swoim sobotnim wieczorem. Ten rozpoczął się wyjątkowo wcześnie, gdyż już po 20:00 udostępnił on zdjęcie. Niewiele później na koncie Bońka pojawiło się nagranie, które nie pozostawiło żadnych złudzeń. 65-latek zadziwił wielu, a jego podzielność uwagi musi robić wrażenie.

Co tam się działo! Sześć goli, dwa nieuznane i pościg Jagiellonii. Bohaterem Bartosz Bida [WIDEO]

Okazało się, że były prezes PZPN nie był w stanie wybrać jednego wydarzenia, które jest dla niego najważniejsze. Początkowo w jego telewizorze leciał mecz angielskiej Premier League pomiędzy Tottenhamem Hotspur a Manchesterem United. Jednak uwaga 65-latka skupiona była jednocześnie na tablecie, na którym śledził on transmisję z gali UFC 267! Prawdziwy szok wywołało nagranie, które pojawiło się trochę później. Na nim do „akcji – sobotnie oglądanie” dołączył telefon Bońka! Walki odbywające się w Abu Zabi śledził on właśnie poprzez to urządzenie, a na tablecie wybrał transmisję z meczu Ekstraklasy Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice. Po raz kolejny legendarny piłkarz potwierdził pasję do sportu, gdyż w telewizorze oglądał on także gonitwę koni! Niejeden fan nie dałby rady skupić się na tylu rzeczach naraz, ale Boniek pokazał, że dla chcącego nic trudnego.

Sonda
Czy Zbigniew Boniek był dobrym prezesem PZPN-u?
Najnowsze