"Zabił" go kopnięciem! Co za nokaut w UFC [WIDEO]

2021-08-29 10:19
Brutalny nokaut w UFC
Autor: Twitter Brutalny nokaut w UFC

W nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego odbyła się kolejna gala UFC. Jej ozdobą był pojedynek stoczony przez Abdula Razaka Alhassana (11-4) z Alessio Di Chirico (13-7). Ghańczyk pokonał Włocha po wyjątkowo efektownym kopnięciu w głowę. Co to był za nokaut!

Sporty walki niekiedy wiążą się z naprawdę brutalnymi nokautami. Są one tyle efektowne dla fanów, co niebezpieczne dla zawodników. Zdecydowanie nie odstrasza to jednak wojowników, którzy w pocie czoła trenują, aby zawsze stawać na wysokości zadania. A gdzie uprawiać takie dyscypliny na najwyższym możliwym poziomie, jak nie w ramach UFC - największej światowej organizacji MMA. W nocy z soboty na niedzielę odbyła się kolejna emocjonująca gala.

Zobacz też: QUIZ. Wiesz, z jakiego miasta są te kluby? Marne szanse na komplet!

Uwagę fanów skupił m.in. pojedynek reprezentanta Ghany, Abdula Razaka Alhassana (11-4), z Włochem Alessio Di Chirico (13-7). Europejczyk wytrzymał w klatce raptem 17 sekund. Potyczka zakończyła się bardzo efektownym "zgaszeniem światła" rywalowi przez Afrykańczyka, który zdołał bardzo mocno kopnąć swojego przeciwnika w głowę i tym samym w wystarzałowy sposób zakończyc całe starcie.

Pozostaje mieć nadzieję, że przegranemu w tym starciu nic poważnego pod kątem zdrowotnym się nie stało i wkrótce będzie mógł wznowić treningi, aby dalej realizować się w MMA. Trzeba jednak przyznać, że kopnięcie Ghańczyka nie tylko było bardzo mocne, ale i niezwykle precyzyjne. Dla takich nokautów ogląda się walki!

WYWIAD BRODNICKIEJ PRZERWAŁA BÓJKA! Wcześniej DAŁA LIL MASTI SEKSZABAWKĘ
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze