Zadyma przed walką Boxdel - Paweł Jóźwiak

i

Autor: YouTube/ FAME MMA screen Zadyma przed walką Boxdel - Paweł Jóźwiak

dymy przed fame 17

Zadyma na F2F Boxdel - Jóźwiak przed FAME 17! Szef FAME MMA nie wytrzymał, pięści poszły w ruch [WIDEO]

2023-02-01 21:53

Emocje pomiędzy Michałem "Boxdelem" Baronem i Pawłem Jóźwiakiem sięgają zenitu już od pierwszej konferencji, kiedy tylko szefowie FAME MMA i FEN postali do rąk mikrofony. Nie inaczej sytuacja wyglądała podczas II konferencji przed FAME 17, ale to jeszcze nie koniec. Podczas Face 2 Face Boxdel i Paweł Jóźwiak zaczęli przepychać się głowami, prezes FEN odepchnął Boxdela, a ten postanowił uderzyć go w tors oraz głowę.

Starcie Boxdela z Paweł Jóźwiakiem to obok walki Kamila Łaszczyka z Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem walka, która wzbudza największe emocje przed FAME 17. Szefowie FAME MMA oraz FEN nie pałają do siebie sympatią, co przeradza się w potężne dymy zarówno na pierwszej, jak i drugiej konferencji przed FAME 17. Dla jednego z włodarzy FAME MMA pojedynek ten ma na tyle duże znaczenie, że postanowił całkowicie odmienić swoje życie, aby w klatce rzymskiej zaprezentować się najlepiej, jak tylko się da. Niechęć obu zawodników do siebie doprowadziła również do konkretnej zadymy podczas Face w Face. 

Boxdel uderzył Pawła Jóźwiaka podczas F2F! Zadyma przed walką na FAME 17

Wyraźnie nabuzowani Boxdel oraz Paweł Jóźwiak po tym, jak znaleźli się na środku sceny, zaczęli przepychać się głowami, aby pokazać swoją dominację nad rywalem. W tym momencie Paweł Jóźwiak postanowił odepchnąć włodarza FAME MMA, ale nie na długo. Podczas kolejnego zwarcia Michał Baron najpierw uderzył szefa FEN-u w tors, a następnie w głowę. Natychmiast zawodników zaczęli rozdzielać ochroniarze. Zobaczcie sami. 

Sonda
Kto wygra walkę Boxdel - Paweł Jóźwiak?
Listen on Spreaker.
Najnowsze