Mocna wypowiedź!

Zapytali Martę Linkiewicz, czy chce zostać matką. Mocno o posiadaniu dziecka, "największa tragedia życiowa!"

2023-03-16 8:54

Marta Linkiewicz postanowiła udzielić wyjątkowo mocnej wypowiedzi. Gwiazda Fame MMA, która cieszy się łatką skandalistki, dostała pytanie od jednego fanów na Instagramie względem tego, czy chciałaby mieć w przyszłości potomstwo. Odpowiedź Linkimaster nie pozostawia wątpliwości - jak sama stwierdziła, wieść o jej ciąży byłaby dla niej "największą tragedią życiową".

Marta Linkiewicz postanowiła udzielić wyjątkowo mocnej wypowiedzi. Gwiazda federacji Fame MMA, która znana jest ze swoich wyjątkowo kontrowersyjnych zachowań i wypowiedzi, postanowiła zrobić sesję Q&A na swoich mediach społecznościowych. Jedno z pytań zadanych przez fanów tyczyło się ewentualnego posiadania potomstwa przez gwiazdę freak-fightów. Linkiewicz nie ma wątpliwości, że nie chciałaby zostać matką, a samą ciążę w swoim wypadku traktowałaby jako "największą tragedię życiową". Padły mocne słowa.

Marta Linkiewicz ostro o potencjalnym macieżyństwie. Nie chce zostać matką, padły słowa o "tragedii"

Nie jest tajemnicą, że życie prywatne Marty Linkiewicz spowite jest nutką kontrowersji, a sama gwiazda wielkie emocje wzbudza przez swoje zachowania, jak też publikacje na mediach społecznościowych. Jeden z fanów w trakcie sesji Q&A na Instagramie zadał Linkiewicz pytanie, czy ta planuje założyć rodzinę. Wypowiedź gwiazdy Fame MMA nie pozostawia watpliwości, a jej treść jest wyjątkowo mocna.

- Nie, absolutnie nie myślę o tym, żeby mieć dziecko i uważam, że gdybym nie daj Panie Boże, zaszła w ciążę, to byłaby to największa tragedia życiowa. - powiedziała Marta Linkiewicz na swoich mediach społecznościowych.

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii zawartych w tekście.

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze