Mamed Khalidov

i

Autor: KSW / Materiały prasowe Mamed Khalidov

niezwykły wynik

Zdębieliśmy, gdy na jaw wyszły te informacje o Mamedzie Khalidovie. Nie ma mowy o pomyłce, takie są fakty

2023-01-19 17:36

Mamed Khalidov to nie tylko jedna z największych ikon federacji KSW, ale również ojciec chrzestny polskiego MMA, który zapisał się złotymi zgłoskami na kartach sportu. Doskonale świadczą o tym również jego statystyki oraz dane, którymi raz na jakiś czas dzieli się organizacja. Okazuje się, że tylko Mamed Khalidov i Borys Mańkowski mogą jak do tej pory pochwalić się pewnym wyczynem. Niebywałe.

Nazwisko Mameda Khalidova od lat kojarzy się nie tylko kibicom sportów walki z federacją KSW. Polski zawodnik czeczeńskiego pochodzenia przez lata swojej kariery zyskał nie tylko ogromną popularność, ale także szacunek ze strony fanów. Jedna z największych i również najlepiej opłacanych ikon organizacji może również pochwalić się wieloma rekordami. W czasach, kiedy Mamed Khalidov był na swoim najwyższym poziomie, potrafił on w kilka chwil demolować rywali, przez co znalazł się w ścisłej czołówce federacji KSW jeśli chodzi o kolejne wyczyny. Jednym z nich jest liczba otrzymanych bonusów po walce.

Tylko Mamed Khalidov i Borys Mańkowski mogą pochwalić się takim wyczynem! Nie ma mowy o pomyłce

Okazuje się bowiem, że pogromca Pudziana zalicza się do grona dwóch zawodników federacji KSW, którzy byli w stanie otrzymać co najmniej dziesięć takich bonusów po swoich walkach. Dzięki temu, Khalidov zajmuje pierwsze miejsce wraz z Borysem Mańkowskim, który już niebawem będzie miał okazję odskoczyć pogromcy Pudziana w tej klasyfikacji, kiedy podczas gali KSW 78 zmierzy się z Valeriu Mirceą.

Zdębieliśmy, gdy na jaw wyszły te informacje o Mamedzie Khalidovie. Nie ma mowy o pomyłce, takie są fakty

Tuż za "Diabłem Tamańskim" i Mamedem Khalidovem uplasował się Michał Materla, który z kolei stanie przed szansą zrównania się wynikiem legendą KSW. Do tej pory szczecinianin otrzymał dziewięć takich bonusów, jednak podczas gali KSW 78, w walce wieczoru będzie on mierzyć się z Kendallem Grove i być może uda mu się zdobyć kolejny bonus. Na razie jednak tylko Mańkowski i Khalidov byli w stanie zgarnąć go co najmniej dziesięciokrotnie. 

Zobaczcie, jak mieszka Mamed Khalidov, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Mamed Khalidov będzie jeszcze mistrzem KSW?

Paulo Bento trenerem Biało-Czerwonych? Kim jest "pożeracz pucharów"? Co zmieni w grze Polaków?

Posłuchaj i poznaj bliżej prawdopodobnego selekcjonera polskiej kadry!

Listen on Spreaker.
Najnowsze