Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Tomasz Radzik Mariusz Pudzianowski

Ale kasa!

Wiemy, ile Pudzianowski i Khalidov zarobili za walkę na KSW! To była najdroższa walka w historii europejskiego MMA!

2022-12-18 1:01

Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov zarobili za walkę wieczoru na gali XTB KSW 77 w Gliwicach olbrzymie pieniądze! Pudzian przegrał z Khalidovem już w pierwszej rundzie, ale i tak się obłowił. Podobnie jak jego pogromca. Zarobki Pudzianowskiego i Khalidova za tę walkę robią wrażenie, ale trudno się dziwić właścicielom KSW, że wyłożyli na ten hitowy pojedynek tak ogromne pieniądze, bo walka wywoływała wielkie emocje nie tylko w Polsce, ale na całym świecie! Sprawdź, ile Pudzianowski i Khalidov zarobili za walkę na XTB KSW 77!

Mamed Khalidov pokonał Mariusza Pudzianowskiego już w pierwszej rundzie walki wieczoru na gali KSW 77 w Gliwicach. Walka była krótka, ale niezależnie od jego rozstrzygnięcia, obaj panowie zarobili ogromne pieniądze. Ile Pudzianowski i Khalidov zarobili na hitowej walce na gali XTB KSW 77 w Gliwicach? Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW, w rozmowie z "Super Expressem" dokładnych kwot nie chciał podać, ale jego słowa były znamienne. – Mogę tylko potwierdzić, że jest to na pewno najdroższa walka w historii europejskiego MMA – stwierdził.

Pudzianowski i Khalidov Ile zarobili za walkę na KSW?

Jak udało nam się ustalić, Pudzianowski i Khalidov zarobili za ten pojedynek w sumie ponad 3 mln zł. To oczywiście rekord KSW. Pudzian przygodę z MMA zaczął od pamiętnej walki z Marcinem Najmanem (pokonał go w 43 s). Zarobił wtedy ok. 200 tys. zł. Od tego czasu dużo się zmieniło, a zarobki Pudzianowskiego rosły, tak jak wzrastała jego rola w KSW. Niedawno minęło 13 lat od debiutu siłacza, który na zawsze zmienił scenę polskiego MMA. "Tylko albo aż 13 lat (!) mnie kosztowało bycie tu, gdzie jestem. Od Marcina Najmana do Mameda Khalidova, wspinaczka przez mękę"napisał Pudzianowski na Instagramie.

Pudzianowski Khalidov ZAROBKI Ile zarobili za walkę na KSW?

Walka Pudzianowski – Khalidov była zatem najdroższa w historii KSW i europejskiego MMA, ale w amerykańskiej federacji UFC wielkie gwiazdy zarabiały jeszcze więcej. – Jesteśmy w Viaplay, co oczywiście jest dla nas bardzo korzystne, ale zasady wynagradzania zawodników są przez to inne – komentuje Martin Lewandowski. – UFC płaci im określony procent wpływów z pay-per-view, więc na to wynagrodzenie zrzucają się de facto też widzowie. W naszym przypadku federacja KSW pokrywa te gaże w stu procentach – dodał współwłaściciel KSW.

Mariusz Pudzianowski UJAWNIŁ szczegóły rozmowy z Mamedem! "TAK SOBIE OBIECALIŚMY..." | KSW 77
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze