wielu padnie

Zdębieliśmy po zobaczeniu, jak Mamed Khalidov wygląda przed walką z Pudzianowskim! Niepojęte, co ze sobą zrobił

2022-12-12 15:32

Przed galą KSW 77: XTB, a co za tym idzie, również przed walką Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski, wszystko zdaje się być dopięte na ostatni guzik. Legendy federacji KSW miały mnóstwo czasu, aby jak najlepiej przygotować się do starcia w main evencie i jak się okazuje, Khalidov wykorzystał świetnie ten okres, bowiem wielu fanów może paść z wrażenia po zobaczeniu, jak Khalidov wygląda przed walką z Pudzianowskim.

Walka Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem, która odbędzie się na najbliższej gali KSW 77: XTB, już od dłuższego czasu elektryzuje fanów sportów walki i przez wielu nazywana jest jedną z najważniejszych walka w polskim MMA w ostatnim czasie. Nic więc dziwnego, że kibice KSW mogli ostatnio przeżyć niemały stres, kiedy Mariusz Pudzianowski pokazał zdjęcie swojej nogi sugerując, że mogło dojść do kontuzji. Na szczęście skończyło się na strachu, a do walki Khalidov - Pudzianowski dojdzie. W klatce obaj zawodnicy będą mogli pokazać, jak przepracowali okres przygotowawczy, a po sylwetce i mięśniach Mameda Khalidova doskonale widać, że nie obijał się na treningach. 

Tak Mamed Kahlidov wygląda przed walką z Mariuszem Pudzianowski na gali KSW 77: XTB! Wielu padnie z wrażenia

Mamed Khalidov musiał włożyć sporo pracy w przygotowanie się do walki z Mariuszem Pudzianowskim. "Pudzian" bowiem zalicza się do grona najcięższych zawodników w całej federacji, przez co Mamed musiał odpowiednio zaplanować przygotowania. Po zobaczeniu, jak obecnie wygląda Mamed Khalidov nie ma cienia wątpliwości, że ikona federacji KSW odpowiednio przepracowała okres przygotowawczy przed pojedynkiem Khalidov - Pudzianowski. Sprawdźcie sami, jak Mamed Khalidov wygląda przed walką z "Pudzianem", klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Kto wygra starcie Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski?

Dawid Kubacki znów rządzi na skoczni! Czy Żyła i Stoch zaskoczą w tym sezonie?

Posłuchaj najnowszego odcinka podcastu SUPER SPORT!

Listen to "KUBACKI W GAZIE, Maroko już wygrało w Katarze" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze