FAME MMA 15: Jacek Murański - Szalony Reporter

i

Autor: Instagram/FAME MMA FAME MMA 15: Jacek Murański - Szalony Reporter

Hitowa walka

Zmiana na karcie walk FAME MMA 15! Jacek Murański stoczy drugą walkę, oficjalne potwierdzenie

2022-08-26 14:23

Konflikt pomiędzy Jackiem Murańskim a "Szalonym Reporterem" wyjaśni się w rzymskiej klatce! Od dłuższego czasu obie strony próbowały dogadać się co do warunków dodatkowego starcia "Murana", który wcześniej ma zawalczyć w tej samej konstrukcji z Arkadiuszem Tańculą. W dniu gali FAME MMA 15 federacja oficjalnie potwierdziła, że pojedynek Murański - "Szalony Reporter" został dopisany do karty walk!

Wokół rodziny Murańskich nie można narzekać na nudę. Jeszcze zanim oficjalnie potwierdzono kolejne starcie z udziałem starszego Murańskiego, gala FAME MMA 15 kojarzyła się głównie z tym nazwiskiem. Już dziś (26 sierpnia) w Łodzi raz na zawsze ma się wyjaśnić konflikt Murańskich z Tańculą. Najpierw Mateusz zmierzy się z "Aroyem" w ramach rewanżu za FAME 10 i już to starcie zapowiada się pasjonująco. Jednak ma to być zaledwie początek emocji, gdyż chwilę później Tańcula ma stoczyć drugą walkę. Tym razem w rzymskiej klatce z Jackiem Murańskim w rewanżu za FAME 12. Od początku przy tym pojedynku był zapis, że jeśli aktor znany z "Lombard. Życie pod zastaw" nie będzie w stanie podjąć wyzwania, zastąpi go Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak. Pomiędzy rezerwowym a "Starym Muranem" wybuchł jednak poważny konflikt, co doprowadziło do ogłoszenia kolejnego starcia!

Murański przerywa wywiad Tańculi po dymach na face-to-face przed FAME MMA 15! Zobacz całe zajście

PKO EKSTRAKLASA odc 02

Zmiana na karcie walk FAME MMA 15! Jacek Murański stoczy drugą walkę z "Szalonym Reporterem"

Już na czwartkowym ważeniu i późniejszym programie "Face 2 Face" pomiędzy Murańskimi a ich rywalami było gorąco. Starszy przedstawiciel rodziny zaproponował, że skrzyżuje pięści z rezerwowym niezależnie od przebiegu walki z Tańculą za 100 tysięcy złotych na cele charytatywne. Włodarze FAME MMA szybko dali temu pomysłowi zielone światło, a wszystko zależało od "Szalonego Reportera". Ten po kilkunastu godzinach namysłu postanowił się zgodzić!

Arkadiusz Tańcula na gorąco po zadymie z Murańskimi przed FAME 15! Szczerze o Szalonym Reporterze "Był w szoku"

Seksowna "Liza" jest nową gwiazdą FAME MMA!

W dniu FAME MMA 15 organizacja oficjalnie ogłosiła walkę Murański - "Szalony Reporter". Pojedynek odbędzie się w rzymskiej klatce na zasadach MMA z dozwolonymi łokciami, na dystansie trzech rund po 2 minuty. Zgodnie z ustaleniami, gaża "Murana" zostanie przekazana na cele charytatywne. Zawodnik wskazał, by 50 tys. zł przekazać dla "Caritas Polska", a drugie 50 tys. na "Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy". Jedno jest pewne - występ Murańskich na FAME 15 przejdzie do historii freak fightów!

QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 14
Zacznijmy od czegoś łatwego. W walce wieczoru FAME MMA 1 zawalczył Michał "BOXDEL" Baron. Kto był jego rywalem?
Listen to "Skolim zdradza, jak treningi MMA pomogły mu odstawić alkohol" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze