Czarek Jóźwik FAME MMA

i

Autor: FAME MMA Czarek Jóźwik FAME MMA

fame mma

Znamy kolejne zestawienie FAME 17! Duże nazwiska, poznaliśmy rywala jednego z debiutantów

2022-12-30 17:26

Gala FAME 17 zbliża się wielkimi krokami i powoli federacja odsłania kolejne karty, ujawniając kogo zobaczymy w oktagonie podczas lutowego wydarzenia. Teraz przyszedł czas na ogłoszenie trzeciej walki, w której pojawi się ogłoszony niedawno Czarek Jóźwik. Jego rywalem będzie Tomasz "Gimper" Działowy, który ma za sobą już jedną walkę, ale wciąż czeka na wygraną.

Tuż przed pierwszą konferencją prasową przed galą FAME MMA 17, freak-fightowa federacja postanowiła zdradzić fanom kilka zestawień, które przyjdzie nam zobaczyć w lutym w TAURON Arenie Kraków. Na pierwszy ogień poszła walka Piotra Szeligi z Marcinem Wrzoskiem, a niedługo później dowiedzieliśmy się, że Łukasz "Mandzio" Samoń zmierzy się z Karolem "Karolkiem" Dąbrowskim. Teraz przyszedł czas na ogłoszenie walki zapowiedzianego niedawno Czarka Jóźwika, znanego m.in. z prowadzenia kanału "Abstrachuje". 

Czarek Jóźwik zmierzy się z Gimperem na FAME MMA 17! Federacja ogłosiła kolejne zestawienie nadchodzącej gali

Okazuje się, że kolega Roberta Pasuta już niebawem będzie walczyć z Tomaszem "Gimperem" Działowym. Nieco większe doświadczenie w klatce ma jeden z czołowych twórców commentary, który na FAME 14 walczył z Mateuszem "Trombą" Trąbką, ale wtedy musiał uznać wyższość swojego rywala. Teraz będzie miał z kolei okazję do zasmakowania pierwszej wygranej w swojej freak-fightowej karierze. 

Znamy kolejne zestawienie FAME 17! Duże nazwiska, poznaliśmy rywala jednego z debiutantów

Walka Jóźwik - Gimper to jak na razie trzecie zestawienie FAME 17, które ogłosili włodarze federacji. Gala FAME MMA 17 zaplanowana jest na 3 lutego 2023 w TAURON Arenie Kraków. Pierwsza konferencja przed FAME 17 z kolei odbędzie się 4 stycznia przyszłego roku i podczas niej z pewnością poznamy kolejne zestawienia, jakie przygotowali tym razem właściciele FAME MMA.

Sonda
Czy zatrudnienie Sebastiana Fabijańskiego w FAME MMA to dobra decyzja?
Najnowsze