Znamy sekret narzeczonej Szpilki. Chodzi o jej wygląd, ale szczerość

2021-07-24 12:04
Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk coraz śmielej poczyna sobie w sportach walki i wielu z niecierpliwością wyczekuje kolejnego jej pojedynku w organizacji FAME MMA. Ukochana Artura Szpilki obecnie może nieco dłużej odpoczywać i spędzać wolny czas tak, jak tylko chce. Wybrańczyk lubi chwalić się takimi chwilami w mediach społecznościowych. Pod ostatnim postem została zapytana, co robi, że wciąż wygląda zniewalająco. Odpowiedź była zaskakująco szczera.

Kamila Wybrańczyk przez długie lata była znana przede wszystkim jako "narzeczona Artura Szpilki". Zdecydowanie więcej mówiło się o pięściarzu z Wieliczki, ale ostatnio te proporcje zaczęły się nieco odwracać. Wybrańczyk mocno pracuje na swoje nazwisko i idzie jej to naprawdę świetnie. Jakiś czas temu dała się skusić federacji FAME MMA.

Kamila Wybrańczyk zdradziła jak wyglądały początki jej związku z Arturem Szpilką. Nie brakowało łez, traumatyczne wyznanie

Wybrańczyk zdradziła sekret. Jest szczera odpowiedź

Dzięki temu mogła zadebiutować w mieszanych sztukach walki i jak się okazało, idzie jej to całkiem nieźle. Na pewno ma chrapkę na kolejne pojedynki, bo i jej fani chętnie oglądają Wybrańczyk w klatce FAME MMA. Na razie kibice muszą uzbroić się w cierpliwość, a narzeczona Szpilki może poświęcić wolny czas na relaks i też tak robi.

Prawda o wykształceniu Kamili Wybrańczyk została odkryta. Kryminalne wątki w edukacji

W jej mediach społecznościowych można było ostatnio znaleźć sporo zdjęć z wakacji, na które wybrała się wraz ze swoim ukochanym. Najnowsze zdjęcie Wybrańczyk pochodzi natomiast z Krakowa i przedstawia zawodniczkę FAME MMA w restauracji z lampką wina. Fani nie mogli wyjść z podziwu, jak fantastycznie wygląda Wybrańczyk.

Poniżej sprawdź jak mieszka Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk:

Fani zachwyceni wyglądem Wybrańczyk

W komentarzach pojawiło się mnóstwo reakcji, które wskazują na zachwyt. - Piękna kobieta - można było przeczytać w niektórych wpisach internautów. Jeden z nich postanowił zadać pytanie Wybrańczyk.

- Co ty robisz że tak naprawdę jesteś piękna? - zastanawiał się fan Kamili Wybrańczyk. Ukochana Szpilki postanowiła nie pozostawiać tego pytania bez odpowiedzi. A ta jest szczera i zaskakująca zarazem. - Jestem szczęśliwa - napisała lakonicznie Wybrańczyk. Widocznie szczęście jest sposobem na wiele rzeczy, także na znakomity wygląd.

Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze