Kamila Wybrańczyk zdradziła jak wyglądały początki jej związku z Arturem Szpilką. Nie brakowało łez, traumatyczne wyznanie

Kamila Wybrańczyk zdradziła początki związku z Arturem Szpilką
Autor: Instagram/ kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk zdradziła początki związku z Arturem Szpilką

Kamila Wybrańczyk jeszcze do niedawna była mogła być kojarzona przez wiele osób jedynie jako narzeczona Artura Szpilki. Teraz jednak "Kamiszka" robi karierę w FAME MMA, gdzie szykuje się już do kolejnego pojedynku. Partnerka pięściarza podczas Face 2 Face z Martą Linkiewicz przed nadchodzącą galą FAME MMA 10 zdradziła, jak wyglądały początki jej związku ze "Szpilą". Jak się bowiem okazuje, w tamtym momencie życia Wybrańczyk nie zabrakło gorzkich łez.

Gala FAME MMA 10 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią kolejne emocjonujące pojedynki. Wśród najbardziej wyczekiwanych walk znalazło się również starcie Kamili Wybrańczyk z Martą Linkiewicz. Zanim jednak zawodniczki pojawią się w oktagonie, gdzie zmierzą się w walce o pas mistrzowski federacji FAME MMA, "Kamiszka" i "Linkimaster" spotkały się w programie Face 2 Face. Wśród pytań od fanów i słuchaczy nie zabrakło również pytań o Artura Szpilkę, z którym od lat Kamila Wybrańczyk tworzy udany związek. Para od dawna mieszka ze sobą i opiekuje się dwoma psami, Cycem oraz Pumbą. "Kamiszka" postanowiła odpowiedzieć na pytanie dotyczące jej partnera, przy okazji zdradzając, jak wyglądały początki ich związku. Jak się okazuje, w pierwszych latach życia razem, "Kamiszka" często płakała w poduszkę. 

Jeden z najważniejszych faktów o związku Kamili Wybrańczyk i Artura Szpilki wyszedł na jaw. Relacje były toksyczne

Życie u boku znanej osoby lub sportowca nie jest usłane różami, o czym brutalnie przekonała się Kamila Wybrańczyk w pierwszych latach związku z pięściarzem. "Kamiszka" zdecydowała się podczas programu Face 2 Face na traumatyczne wyznanie. Jak mogli dowiedzieć się fani nowej gwiazdy FAME MMA, która walczyć będzie z Martą Linkiewicz o pas mistrzowski federacji, że przez pierwsze dwa lata lata związku ryczała w poduszkę przez fanów, którym nie po drodze było ze Szpilką. Dowiedźcie się co takiego działo się wtedy w życiu Wybrańczyk, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej! 

Wielki rewanż na FAME MMA 10! Takiego zestawienia nikt się nie spodziewał, szykuje się prawdziwa bitka

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze