Adam Małysz TORTUROWANY. Przywiązali go do klamki i kaloryfera, łamali na drążku. Kości TRZESZCZAŁY

2020-11-25 8:21 JWa
Adam Małysz
Autor: SE Adam Małysz

Adam Małysz przez lata nie schodził z ust kibiców skoków narciarskich. Są jednak ciekawostki o Adamie Małyszu, o których nie wiedzą nawet jego najbardziej zagorzali fani. Taka właśnie pojawiła się przed najbliższymi zawodami Pucharu Świata w skokach narciarskich w Finlandii. Okazało się, że Adam Małysz musiał przeżywać straszne katusze przez decyzję jednego człowieka. Przywiązano go do kaloryfera i klamki. Jego kości aż trzeszczały. Dlaczego? Wszystkiego dowiecie się z poniższej galerii!

Adam Małysz i ciekawostki z nim związane zawsze pasjonowały kibiców skoków narciarskich w Polsce. O takich bólach mistrza nikt nie chciałby raczej jednak słyszeć. Potworne katusze musiał cierpieć Adam Małysz zanim doszedł na sportowy szczyt. Po latach wszystko wyszło na jaw, o straszliwych czynach opowiedział Apoloniusz Tajner. Niestety, wygląda na to, że takie zachowanie wobec "Orła z Wisły" było po prostu niezbędne. Po jednym ze startów Adam Małysz znalazł się w pokoju hotelowym. Klucz w zamku przekręcono od wewnątrz i rozpoczęto istne tortury! Przywiązany do kaloryfera i klamki Adam Małysz musiał okropnie cierpieć.

Adam Małysz torturowany w hotelu. Przywiązali go do klamki i kaloryfera

Adam Małysz z godziny na godzinę czuł jak jego kości się zmieniają. To jednak nie było wszystko. Gdy rano się obudził, udał się w kolejne miejsce. Tam czekały go następne męczarnie. Tym razem narzędziem katuszy okazał się drążek, na którym przewieszono Adama Małysza. Jak skończyła się ta cała sytuacja, którą na pewno mistrz skoków narciarskich wspomina do dziś? Wszystkie odpowiedzi i szczegóły poznacie dzięki poniższej galerii zdjęć!

Tajner o SAKRALNYM czynie wobec Małysza. To może być koniec ich współpracy

Joanna Szwab, mistrzyni Polski w skokach: Chciałam skakać jak Małysz. Teraz wzoruję się na Kubackim WIDEO
Najnowsze