Adam Małysz

i

Autor: East News Adam Małysz

Trener UDERZYŁ Małysza z całej siły: K***a mać, co trenerowi od******o?! NIEZNANA historia! [ZDJĘCIA]

2020-10-10 10:50

Adam Małysz to siła spokoju. Przynajmniej tak wszystkim się wydaje. Wygląda jednak na to, że i legendarnego polskiego skoczka narciarskiego można wyprowadzić z równowagi. Choćby swoim zaskakującym zachowaniem. Gdy usłyszeliśmy o tej historii, byliśmy wręcz zszokowani. Otóż Adam Małysz, który uchodzi za człowieka cierpliwego, nie wytrzymał i w mocnych słowach zwrócił się do swojego trenera. O co właściwie chodzi? Przekonacie się dzięki poniższej galerii zdjęć!

Adam Małysz do dzisiaj jest w naszym kraju niezwykle popularny! Choć karierę sportową legendarny skoczek narciarski zakończył już ładnych kilka lat temu, to fani wciąż pamiętają jego wspaniałe sukcesy. Kibice uwielbiali go nie tylko za świetne wyniki, lecz także skromny sposób bycia. "Orzeł z Wisły" zawsze znajdował czas dla wspierających go fanów i pozostał sobą, mimo największych laurów. Adam Małysz uchodzi za człowieka o anielskiej cierpliwości. Zdarzały się jednak sytuacje, w których tracił opanowanie. Tak było w przypadku współpracy z jednym z trenerów. - K***a mać, co trenerowi od******o?! - zapytał głośno szkoleniowca. Co tak wyprowadziło go z równowagi? Tego dowiecie się z poniższej galerii, w której znajdziecie także stare zdjęcia mistrza!

Niesamowita METAMORFOZA żony Małysza. "Im starsza tym ładniejsza bez kitu" [ZDJĘCIA]

QUIZ. Kochasz skoki narciarskie? Komplet punktów to twój obowiązek!

Pytanie 1 z 10
Dawid Kubacki został właśnie najlepszym polskim skoczkiem w historii pod względem ilości konkursów kończonych na podium (z rzędu). Ilu (po niedzielym konkursie)?
Inauguracja akcji "Bezpieczna droga do szkoły" z udziałem Adama Małysza w Tychach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze