Adam Małysz ponownie NA NARTACH! Ale tego na pewno się nie spodziewasz [ZDJĘCIE]

2021-02-17 17:11 mil
Adam Małysz
Autor: Instagram / adammalyszofficial Adam Małysz

Jeżeli mowa o legendach polskiego sportu, to bez cienia wątpliwości w pierwszym szeregu należy wskazać Adama Małysza. Kapitalny skoczek narciarski przez lata swojej fenomenalnej postawy zbudował sobie liczne grono fanów, które pozostało mu także i po zakończeniu kariery. Może więc liczyć na ich pochlebne komentarze, a i sam od czasu do czasu dzieli się wydarzeniami ze swojego życia prywatnego.

To bardzo napięty czas dla wszystkich związanych ze skokami narciarskimi. Sezon 2020/2021 z każdym weekendem bowiem coraz bardziej wchodzi w decydującą fazę. Reprezentanci Polski w dalszym ciągu liczą się w rywalizacji o najwyższe lokaty, ale wydaje się, że w kwestii triumfu nic nie powstrzyma Halvora Egnera Graneruda. Fenomenalnie spisujący się Norweg kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i jest już bardzo bliski zgarnięcia pierwszej lokaty.

Żona Adama Małysza zdradziła TAJEMNICĘ DOMU! Zdjęcia

Sprawujący pieczę nad reprezentacją Polski w skokach narciarskich Adam Małysz, od czasu do czasu znajduje jednak odrobinę czasu na wytchnienie. Tym tropem podązył i teraz, gdy ponownie przywdział narty. Choć wszyscy ci, którzy łączą je z wielkim mistrzem, mogą się zdziwić - nie chodzi bowiem o skakanie, do czego przyzwyczaił, a o górski spacer w celach turystycznych. 43-latkowi udało się zdobyć Nosal.

Jak zatem widać, pomimo upływu lat zamiłowanie do sportu i spędzania czasu na świeżym powietrzu cały czas jest w przypadku Adama Małysza niezwykle duże. A takie prywatne zdjęcia z różnego rodzaju eskapad z całą pewnością sprawiają przyjemność przeglądania wszystkim fanom wielkiego mistrza, których w Polsce jest na pęczki!

Super Raport 17.02 (Goście: Marcin Horała - wiceminister infrastruktury, PiS; Władysław Kosiniak-Kamysz - PSL oraz dr Paweł Grzesiowski - immunolog)
Najnowsze