Kamil Stoch, Adam Małysz

i

Autor: Paweł Skraba / Super Express Kamil Stoch, Adam Małysz

jasna diagnoza

Adam Małysz wymownie o Kamilu Stochu! Odbył poważną rozmowę z Thomasem Thurnbichlerem, jasna diagnoza

2023-02-11 11:56

Jeszcze zaledwie kilka tygodni temu mogło się wydawać, że Kamil Stoch wraca powoli do swojej najlepszej dyspozycji, jednak niestety znów coś się posypało w skokach jednego z liderów reprezentacji Polski. Adam Małysz postanowił pochylić się nad formą Stocha i wskazał, co jest nie tak w skokach zawodnika z Zębu zdradzając przy okazji, że odbył już rozmowę na jego temat z trenerem Thurnbichlerem.

Kibice polskich skoczków, a przede wszystkim Kamila Stocha z niecierpliwością czekają na moment, aż skoczek z Zębu znów pokaże na skoczni pełnie swoich możliwości i wróci do znakomitej dyspozycji. Ta chwila jednak nie nadchodzi, co przygnębia nie tylko fanów, ale również samego Stocha. Raz po raz jeden z liderów reprezentacji Polski wyznaje przed kamerami, że zdaje sobie sprawę z tego, co robi źle na skoczni, ale teraz sprawie postanowił przyjrzeć się także Adam Małysz.

Adam Małysz zdiagnozował problem Kamila Stocha. Musiał porozmawiać o nim z trenerem skoczków

"Orzeł z Wisły", a obecnie prezes Polskiego Związku Narciarskiego wie już, gdzie tkwi problem Kamila Stocha i dlaczego jego kolejne skoki nie wyglądają tak dobrze, jak powinny. Co więcej, Adam Małysz zdradził w rozmowie z "WP Sportowe Fakty", że odbył już z sprawie jednego z liderów kadry szczerą rozmowę z trenerem kadry A, Thomasem Thurnbichlerem.

Adam Małysz wymownie o Kamilu Stochu! Odbył poważną rozmowę z Thomasem Thurnbichlerem, jasna diagnoza

- Jest wybitnym zawodnikiem i aktualnie bardzo chce dojść do poziomu, na który oczywiście go stać. W tym wszystkim jest niecierpliwy. Pracował nad tym od początku sezonu i w pewnym momencie faktycznie forma zmierzała ku dobremu, robił duże postępy. Dyspozycja posypała się w Japonii. Rozmawiałem z Thomasem Thurnbichlerem i sam mu powiedziałem, że Kamil lata za wolno - wyznał Adam Małysz, diagnozując największy problem Kamila Stocha. Miejmy nadzieję, że skoczek z Zębu szybko poprawi ten aspekt i wróci do dobrego skakania. 

Sprawdźcie, jakie wykształcenie ma Kamil Stoch, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Kamil Stoch wróci jeszcze do wielkiej formy?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze