BIEGI NARCIARSKIE: Puchar Świata w Rybińsku. Kowalczyk druga, znów jest liderką!

2012-02-05 14:28

Justyna Kowalczyk znów na czele! Polska narciarka, która wczoraj straciła pozycję liderki Pucharu Świata, dzisiaj wzięła rewanż na Marit Bjoergen.

W dzisiejszym biegu łączonym na 15 kilometrów Rybińsku Kowalczyk od początku jechała z ogromną ambicją. Ostatecznie ukończyła bieg na drugiej pozycji (wygrała Norweżka Therese Johaug), ale zdobyła bardzo dużo punktów na premiach podczas trasy. Dzięki temu dwa punkty wyprzedziła w klasyfikacji generalnej Marit Bjoergen, która była dziś trzecia.

Przeczytaj koniecznie: SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata, Val di Fiemme. NA ŻYWO w Internecie. TRANSMISJA LIVE w TV.

Przypomnijmy, że we wczorajszym biegu na 10 km techniką dowolną Kowalczyk była 7., a wygrała Bjoergen.