Severin Freund zabrał głos po przejściu na emeryturę

i

Autor: AP PHOTO/MATTHIAS SCHRADER Severin Freund zabrał głos po przejściu na emeryturę

Były podopieczny Horngachera wreszcie zabrał głos! Miał do przekazania ważną wiadomość, szczery wpis niemieckiego skoczka

2022-04-21 12:38

Kiedy gruchnęła wieść, że Severin Freund kończy sportową karierę po zakończeniu sezonu 2021/22 Pucharu Świata, wielu fanów skoków narciarskich mogło czuć wielki smutek. Niemiecki skoczek zaliczał się bowiem do grona najbardziej utytułowanych skoczków w stawce. Teraz były podopieczny Stefana Hornagchera postanowił po czasie zabrać głos po raz pierwszy od zakończenia kariery. Miała do przekazania ważną wiadomość.

Kiedy Stefan Hornagcher zdecydował tuż przed Igrzyskami Olimpijskimi Pekin 2022, że do Chin nie wybiorą się Andreas Willinger oraz Severin Freund fani skoków narciarskich mogli się spodziewać, że będzie to niosło za sobą bolesne skutki. Zgodnie z oczekiwaniami tak też się stało i Freund zdecydował się odwiesić buty na kołek tuż po zakończeniu sezonu 2021/22 Pucharu Świata. Mistrz olimpijski z 2014 roku, a także trzykrotny mistrz świata przez dłuższy czas od momentu zakończenia sportowej kariery nie był zbyt widoczny w mediach społecznościowych, aż wreszcie postanowił opublikować wpis na Twitterze, mając ważną wiadomość dla swoich fanów. 

Thomas Thurnbichler z niczym się nie krył! Nowy trener polskich skoczków ujawnił kulisy rozmów z Małyszem i Tajnerem

Severin Freund zabrał głos po przejściu na emeryturę! Miał ważną wiadomość do swoich fanów

Okazuje się, że były reprezentant Niemiec wykorzystuje każdą wolną chwilę i nadrabia zaległości z rodziną. Mistrz olimpijski z 2014 roku postanowił poinformować internautów co zamierza dalej robić ze swoim życiem oraz podziękować za wszystkie miłe słowa, jakie otrzymał po tym, gdy ogłosił zakończenie swojej kariery. Przy okazji 34-latek pochwalił się rozczulającym zdjęciem ze swoją pociechą.

Horngacher już może zacierać ręce! Kuriozalna decyzja FIS, Niemcom znów wszystko ujdzie na sucho?! To się nie mieści w głowie

Sprawdźcie, co Kamil Stoch powiedział o swojej wierze, zaglądając do galerii zdjęć poniżej

Były podopieczny Horngachera wreszcie zabrał głos! Severin Freund musiał podziękować swoich fanom

Jak można było się spodziewać były skoczek, który w czasie swojej kariery przez większość sezonu był w rozjazdach, teraz stawia na spędzanie czasu z rodziną. Przy okazji zdradził jednak, że musi poważnie zastanowić się nad tym, jak wyglądała jego kariera. - Dziękuję za miłe wiadomości o mojej emeryturze! Teraz nadszedł czas, aby wszystko przejrzeć, spojrzeć wstecz na to, co osiągnąłem, poświęcić czas na spojrzenie w przyszłość, a przede wszystkim na spędzenie czasu z rodziną. Dziękuję WSZYSTKIM, którzy towarzyszyli mi w drodze. - napisał na Twitterze Severin Freund, który cieszy się wolnym czasem na wakacjach, odpoczywając od trudów skoków narciarskich.

Thomas Thurnbichler bez ogródek o zachowaniu Stocha i Kubackiego! Nowy trener polskich skoczków wyraził się jasno

Sonda
Czy Kamil Stoch wróci w przyszłym sezonie do wielkiej formy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze