Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ justynazyla Justyna Żyła

Córka Justyny Żyły wyjaśniła hejtera. Poszło mu w pięty, matka promienieje z dumy

2022-04-05 13:21

Justyna Żyła od wielu lat mierzy się z hejterami i musi odpowiadać na zaczepki ze strony internautów, którzy lubią wytykać jej swoje odczucia dotyczące jej zakończonej relacji z Piotrem Żyłą. Okazuje się, że w zgaszeniu jednego z miłośników pomogła celebrytce jej córka, która w pięknych słowach wyjaśniła nienawistnego użytkownika mediów społecznościowych.

Justyna Żyła jest postacią, która od lat wzbudza wielkie emocje wśród fanów sportów zimowych i show-biznesu. W dużej mierze spowodowane jest to wielkim zamieszaniem, spowodowanym jej medialnym rozstaniem z Piotrem Żyłą, przy okazji którego kobieta publikowała dość mocne słowa w kierunku eksmałżonka. W jednej ze swoich najnowszych publikacji Justyna Żyła wyraziła dumę z córki, że tak dobrze poradziła sobie z hejterem, który próbował ją zaatakować.

Żona Marcina Możdżonka zerknęła, co robi mąż tuż przed snem i zamilkła. Nic już nie będzie takie samo

Justyna Żyła pada ofiarą hejtu. Wszystko zaczęło się lata temu

Nie da się ukryć, że rozstanie Piotra Żyły z małżonką Justyną było jednym z głośniejszych wydarzeń w historii polskich mediów show-biznesowych. Tabloidy rozpisywały się o upadku relacji, Justyna Żyła publikowała w mediach społecznościowych bardzo mocne oskarżenia w kierunku byłego męża, a gdy ten zaczął się spotykać z aktorką, Marceliną Ziętek, była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" nie mogła opanować emocji względem artystki, co znalazło swój final na sali sądowej. Teraz Żyła pokazała, jak jej córka radzi sobie z nienawistnymi komentarzami. Jej reakcja nie pozostawia wątpliwości.

Jacek Murański masakruje Antka Królikowskiego. Szokująco wspomniał jego ojca, wbił szpilkę Najmanowi

Aby zobaczyć, jak Justyna Żyła dopingowała Piotra Żyłę w trakcie Pucharu Świata w Wiśle, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła pokazała, jak córka radzi sobie z hejterami. Wpis został usunięty

Justyna Żyła nie ukrywa, że została poruszona z tym, jak jej córka radzi sobie z hejterami. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pogratulowała jej relacji, jednak sam oryginalny wpis zniknął z Instastories byłej gwiazdy "Tańca z Gwiazdami". 

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Najnowsze