Dawid Kubacki kupił sobie HELIKOPTER! Chciał zerwać z RUTYNĄ, o wszystkim opowiedział

2021-02-25 7:47 mil
Dawid Kubacki
Autor: SE Dawid Kubacki

Polscy skoczkowie narciarscy przebywają w Oberstdorfie, gdzie w sobotę będą walczyli w konkursie medalowym. Wśród nich jest także i Dawid Kubacki, który tradycyjnie zalicza się do grona czołowych zawodników oraz faworytów zbliżających się zmagań. Tymczasem, jak się okazuje, popularny sportowiec postanowił zerwać z rutyną. I to w jaki sposób!

Sezon 2020/2021 w skokach narciarskich powoli dobiega końca. Nim jednak wybrzmią ostatnie jego akordy, zawodników czeka jeszcze kilka wyzwań. W najbliższy weekend walka będzie toczyła się na skoczni w Oberstdorfie. Polacy są już w Niemczech, gdzie trenują przygotowując się do prawdziwej walki w sobotę. Nie unikają przy tym stresu, o czym sami mówią. A na rozluźnienie najlepsze będzie znalezienie sobie ciekawego zajęcia pozasportowego.

Justyna Żyła pokazała z kim PIŁA i PALIŁA

Zadbał o to Dawid Kubacki. Jeden z najlepszych kadrowiczów cytowany przez serwis "sport.pl" zdradził, czym będzie zajmował się na miejscu poza skakaniem. - Zamiast rutynowych czynności okołotreningowych będą trochę mniej rutynowe. Zazwyczaj modeli na zawody nie zabieram, zdarzało się na obozy. Ale tu przywiozłem sobie jedno autko i jeden malutki helikopterek. Taki, jakim przepisy zezwalają latać. Pogoda jest, jak będzie czas, to się będzie można pobawić - wyznał skoczek.

Wszystkim polskim kibicom pozostaje mieć nadzieję, że taka zabawa odpowiednio nastroi Dawida Kubackiego do sobotniej walki na skoczni w Oberstdorfie. Polacy są odbierani jak zawsze jako groźny zespół w walce o czołowe lokaty!

Trening Krzysztofa Głowackiego
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze