Dawid Kubacki otrzymał kluczowe PROROCTWO! Niezwykle ważne słowa, na pewno tkwią mu w głowie

2021-02-22 17:26 mso
Dawid Kubacki
Autor: SE Dawid Kubacki

Przepowiednie potrafią tak wbić się w głowach, że z czasem stają się prawdą! I żaden z fanów sportu nie będzie miał nic przeciwko, jeśli podobnie stanie się tym razem. Ważną zapowiedź w sprawie nadchodzących mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym, w tym oczywiście także w skokach narciarskich usłyszał Dawid Kubacki. Mistrz świata z Seefeld musi o tym pamiętać. Czy uda mu się tego dokonać?

We wtorek 23 lutego rozpoczną się mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym. Tysiące osób zjechały się do Oberstdorfu, gdzie odbędzie się kolejna ważna impreza w tym roku. O medale powalczą m.in. skoczkowie narciarscy. Polacy wymieniani są wśród faworytów nie tylko w rywalizacji drużynowej, ale także w konkursach indywidualnych. Złota z Seefeld bronić będzie Dawid Kubacki, który medal wywalczył w niesamowitych okolicznościach.

Adam Małysz zdradził prawdę o skokach narciarskich. Polakom ciężko to przełknąć. Robią nam krzywdę?!

Mocne słowa Doleżala o formie Stocha i Żyły. Padło ważne słowo

Czy uda mu się powtórzyć wyczyn sprzed dwóch lat? Wątpliwości w rozmowie z Polsatem Sport nie miał legendarny Austriak, Thomas Morgenstern. - Na mniejszej skoczni myślę, że to będzie Polak. Dawid Kubacki był już mistrzem świata w Seefeld w 2019 roku, więc dla mnie to jeden z kandydatów do złotego medalu. Kubacki jest idealny na małe skocznie - mówił dla popularnej stacji.

"Morgi" przypomina fanom, że Granerud, mimo bycia znakomitym skoczkiem, także popełnia błędy. Czasem robi to nawet w kluczowych momentach! Niewykluczone, że stanie się tak właśnie w Oberstdorfie. - Kamil Stoch może być dla niego zagrożeniem, jest wielu skoczków, którzy mogą z nim walczyć. W tym sporcie trudno powiedzieć kto będzie mistrzem świata. Najlepszy danego dnia będzie mistrzem  - przytomnie zauważa.

Żona Kubackiego znalazła dla niego pracę. Skończyło się wywieszonym językiem i protestem. Nie tak miało być!

Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym 2021 odbędą się w tym roku w Oberstdorfie. Zawody potrwają dwa tygodnie - rozpoczną się we wtorek 23 lutego, a zakończą 7 marca!

Najnowsze