Dawid Kubacki wygrał konkurs w Lillehammer!

i

Autor: AP PHOTO Dawid Kubacki wygrał konkurs w Lillehammer!

Pilna wiadomość!

Dawid Kubacki wycofuje się z zawodów Raw Air! Pilna wiadomość, "przyczyny osobiste"

2023-03-19 14:31

Dawid Kubacki nie wystartuje w niedzielnym konkursie Raw Air w Vikersund. Reprezentant Polski w skokach narciarskich miał wystartować dziś, jednak, jak poinformował Polski Związek Narciarski, nie zrobi tego ze względu na "przyczyny osobiste". Zaskakująca wiadomość obiegła media!

Dawid Kubacki nie wystartuje w konkursie kończącym cykl Raw Air. Reprezentant Polski, jak poinformował Polski Związek Narciarstwa, wycofał się z zawodów. Jak na razie nie znamy dokładnej przyzczyny decyzji Kubackiego, jednak tak niespodziewany obrót zdarzeń może zszokować polskich kibiców.

Dawid Kubacki nie wystartuje w dzisiejszym konkursie. Polski Związek Narciarski przekazuje pilną informację

Mimo że reprezentant Polski ma jedynie matematyczne szanse na zwycięstwo w Pucharze Świata, to w cyklu Raw Air radził sobie bardzo dobrze, zajmując czwartą pozycję i tracąc do podium wyłącznie 13,6 punkta. Niestety, PZN w specjalnym oświadczeniu na swoich mediach społecznościowych poinformował, że startu Kubackiego nie będzie, a wszystko przez względy prywatne. 

- Dawid Kubacki z przyczyn osobistych opuszcza cykl Raw Air i nie wystartuje w dzisiejszym konkursie. - poinformował PZN za pośrednictwem swojego Twittera.

Jak na razie nie znamy szczegółów decyzji sportowca i wielu kibiców bez wątpienia zastanawiać się będzie, czym spowodowana jest nieobecność polskiego mistrza.

Sonda
Czy lubisz Dawida Kubackiego?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze