Ewa Bilan-Stoch skrywa jakiś sekret? Zastanawiające zdjęcia żony Kamila Stocha

i

Autor: Jacek Kozioł Ewa Bilan-Stoch skrywa jakiś sekret? Zastanawiające zdjęcia żony Kamila Stocha

Wiecznie młoda

Ewa Bilan-Stoch skrywa jakiś sekret? Zaskakujące zdjęcia żony Kamila Stocha

2024-04-01 4:00

Kamil Stoch i jego żona Ewa Bilan-Stoch tworzą udany związek, a skoczek narciarski na każdym kroku podkreśla, jak ogromnym wsparciem przez te wszystkie lata była dla niego jego piękna małżonka, którą pieszczotliwie nazywa zawsze Ewunią. Ewa Bilan-Stoch unika rozgłosu, nie zabiegając o zainteresowanie mediów. Gdy już pojawia się na salonach, robi prawdziwą furorę swym naturalnym wdziękiem i elegancją, wzbudzając ogromną sympatię wśród kibiców. Zdjęcia Ewy Bilan-Stoch zachwycają i... szokują. Kiedy porównany fotografie żony Kamila Stocha na przestrzeni lat, nie możemy wyjść z podziwu! Czy Ewa Bilan-Stoch skrywa jakiś sekret?

Kamil Stoch i jego przyszła żona Ewa Bilan poznali się już 18 temu pod mamucią skocznią w Planicy, gdzie skoczek narciarski startował, a piękna pani fotograf robiła zdjęcia. Obydwoje pochodzą z Podhala, ale los zetknął ich właśnie w Słowenii. Ślub wzięli w sierpniu 2010 roku. Ewa Bilan-Stoch zajmuje się fotografią, a wcześniej uprawiała sporty walki. Żona Kamila Stocha występowała też w konkursie piękności, dochodząc do finału wojewódzkiego. Teraz jest również menedżerem Stocha, oraz prowadzi klub sportowy, w którym trenują młodzi skoczkowie, następcy jej słynnego męża.

Ewa Bilan-Stoch w BIELIŹNIE pokazuje SEKSOWNE NOGI! Nieznane ZDJĘCIA żony Kamila Stocha!

Ewa Bilan-Stoch unika rozgłosu i woli pozostawać w cieniu Kamila. Jednak kiedy tylko pojawia się w mediach, od razu jest o niej głośno. To zasługa naturalnego wdzięku i elegancji zjawiskowej żony Kamila Stocha. Przyjrzeliśmy się wspólnym zdjęciom Kamila i Ewy zrobionym im na przestrzeni kilkunastu lat. I nie możemy wyjść z podziwu. Stoch w tym czasie mocno się zmienił, a jego żona? Chyba skrywa jakiś sekret. O co chodzi? Dowiecie się w naszej galerii.

Wystawa Ewy Bilan-Stoch: Pepetui flores
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze