FATALNA wiadomość dla Kamila Stocha! Michal Doleżal go SKREŚLIŁ, to już pewne!

2021-02-27 20:51 kkn
Kamil Stoch
Autor: Cyfra Sport Kamil Stoch

Radość po wielkim sukcesie Piotra Żyły w sobotni wieczór jeszcze nie opadła, a szkoleniowiec polskiej kadry musi myśleć już o kolejnym dniu zmagań podczas mistrzostw świata. Michal Doleżal podjął decyzję, którzy skoczkowie w niedzielę będą reprezentowali Polskie w mikście. Czeski szkoleniowiec postanowił skreślić Kamila Stocha, który w konkursie mieszanym brał udział regularnie.

Sobota na mistrzostwach świata w Oberstdorfie była niebywale emocjonująca dla polskich kibiców. Mało kto zakładał, że bohaterem biało-czerwonych zostanie Piotr Żyła. A to właśnie skoczek z Wisły zaprezentował się najlepiej z Polaków i ku zaskoczeniu wielu, sięgnął po złoty medal. To jednak nie koniec ważnych wydarzeń w ten weekend w Oberstdorfie. W niedzielę znów będziemy emocjonować się występami biało-czerwonych.

Piotr Żyła zgarnął FORTUNĘ za mistrzostwo! Co za kasa! Ogromna suma

Bo na skoczni normalnej panie i panowie będą walczyć ramię w ramię o medale dla swoich reprezentacji. Odbędzie się bowiem konkurs drużyn mieszanych. Udział w nim wezmą dwie zawodniczki oraz dwóch zawodników. Łukasz Kruczek, szkoleniowiec żeńskiej kadry, już wcześniej zadecydował, że w niedzielę zaprezentują się Anna Twardosz i Kamila Karpiel.

Andrzej Duda wybuchnął WIELKĄ RADOŚCIĄ! Wyjątkowe gratulacje dla Żyły, SZCZEGÓLNE słowo

Na decyzję Michala Doleżala poczekać musieliśmy nieco dłużej, a wynikało to z tego, że konkurs mężczyzn odbył się w sobotę. Jak poinformował portal skaczemy.pl, czeski szkoleniowiec postanowił zrezygnować z Kamila Stocha, który miał być "pewniakiem" do konkursu drużyn mieszanych i skreślił go po sobotnich zawodach. Wynika to zapewne ze słabszej dyspozycji mistrza, który w konkursie indywidualnym zajął dopiero 22. lokatę. Jego miejsce zajął Piotr Żyła, a skład uzupełnił Dawid Kubacki.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze