Andrzej Duda wybuchnął WIELKĄ RADOŚCIĄ! Wyjątkowe gratulacje dla Żyły, SZCZEGÓLNE słowo

2021-02-27 19:17 kkn
Piotr Żyła mistrzem świata
Autor: AP Piotr Żyła mistrzem świata

Polskie skoki ponownie przeżywają piękne chwile! Tym razem wszystko za sprawą Piotra Żyły, który na skoczni normalnej podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie wywalczył złoty medal! Dla skoczka z Wisły to największy sukces w karierze, a gratulacje płynął z każdej strony. Kilku słów na Twitterze nie omieszkał również napisać prezydent Andrzej Duda.

Polacy w ostatnich latach mają patent na konkursy na skoczniach normalnych. Przed dwoma laty Dawid Kubacki złoto w Seefeld wywalczył w niebywałych okolicznościach, a w sobotni wieczór Piotr Żyła sprawił jedną z największych niespodzianek w ostatnim czasie. Bo zawodnika z Wisły mało kto typował w gronie faworytów do medalu, nie mówiąc już o tytule mistrza świata. Były do tego podstawy, bowiem Żyła nigdy nie radził sobie zbyt wybitnie na obiektach normalnych.

Czyste SZALEŃSTWO Piotra Żyły! KRZYKI, wycie i śmiech. Zdradził, że się NAŻŁOPAŁ

Wszystkie medale, jakie zdobył na mistrzostwach świata, wywalczył na skoczni dużej czy to z drużyną, czy indywidualnie. Teraz pokazał, że i na mniejszych obiektach radzi sobie doskonale. W sobotę był w zasadzie bezkonkurencyjny i oddał dwa świetne skoki, które przyniosły mu największy sukces w karierze. Radość skoczka była przeogromna i nie ma się czemu dziwić.

Piotr Żyła zgarnął FORTUNĘ za mistrzostwo! Co za kasa! Ogromna suma

Gratulacje dla Żyły popłynęły z każdej strony. Wielkiego sukcesu zawodnikowi pogratulował również prezydent Andrzej Duda, któremu również udzieliła się wielka radość. Użył szczególnego słowa, którego bardzo często używa również Żyła, a jest nim "moc". - Piotr Żyła Mistrzem Świata! Brawo! Brawo! Brawo! Gratulujemy i dziękujemy! Jest moc! - czytamy w Twittcie prezydenta.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze