Fatalne zachowanie polskich kibiców. Takie postępowanie to wstyd, brzydki gest w Wiśle

2021-12-04 18:46

Konkursy Pucharu Świata to zawsze wielkie święto w Polsce. Najlepsi sportowcy właśnie w naszym kraju mogą czerpać pełnymi garściami ze znakomitej atmosfery. Gorący doping rodaków niesie zawodników ze wszystkich krajów. Niestety, tym razem w Wiśle zachowanie kibiców pozostawiało wiele do życzenia. To był po prostu wstyd!

Sport od zawsze budzi olbrzymie emocje! Rywalizacja wrogich narodów potrafiła prowadzić do wybuchu wojny. Sportowa rywalizacja między Polską a Niemcami jest gorąca głównie ze względu na przeszłość obu krajów, które walczyły ze sobą na wielu polach. Nigdy nie przekładało się to jednak na zawody skoków narciarskich. Zawodnicy i kibice zawsze darzyli się dużą sympatią. Niestety, tym razem w Wiśle było zupełnie inaczej…

NIE PRZEGAP! Szef TVP Sport grzmi o "politycznej fanaberii". Awantura o skoki narciarskie w TVN

PŚ w Wiśle: Brzydkie zachowanie polskich kibiców

Niemcy są liderami Pucharu Narodów i w pierwszej serii skakali jako ostatni. Podczas drużynówki momentami naprawdę nie szło im dobrze. Większość reprezentacji była żywo dopingowana przez publiczność. Niestety, po ostatnim skoku pierwszej serii w wykonaniu Markusa Eisenbichlera doszło do przykrej sytuacji.

107 metrów to jedna ze słabszych prób. Zaskakująca była reakcja polskich kibiców, którzy na gorszy wynik rywala Biało-czerwonych zareagowali wrzawą. Nikt się tego nie spodziewał. Zwłaszcza, że polscy fani zawsze darzyli go sporym szacunkiem i sympatią. - Wymowna reakcja trybun – napisał Piotr Majchrzak ze Sport.pl. - To smutne w sumie zwłaszcza że Markus i Nasi się chyba lubią... - pisał na Twitterze pan Rafał, jeden z kibiców skoków narciarskich.

PŚ w Wiśle: Wyniki konkursu drużynowego

Polscy skoczkowie radzili sobie znakomicie w Wiśle – i to mimo słabego startu sezonu Pucharu Świata. Biało-czerwoni od początku do końca walczyli o zwycięstwo, utrzymując się w ścisłej czołówce. Niestety, jeden słaby skok Dawida Kubackiego przekreślił nadzieje... Polacy skończyli konkurs na czwartym miejscu.

Sonda
Gdzie wolisz oglądać skoki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze