Piotr Żyła

i

Autor: Instagram/piotr_zyla_official Piotr Żyła

Żyła zachwycił

Gdy to zdjęcie Piotra Żyły wyciekło do sieci, aż zaniemówiliśmy. Tak wygląda naprawdę, ruszyła lawina

2022-07-23 7:12

Skoczkowie narciarscy od kilku dobrych miesięcy szlifują formę przed kolejnymi zmaganiami. Pierwszym poważnym etapem przygotowań do zimowego sezonu jest cykl Letniego Grand Prix, który rozpoczął się w piątkowe popołudnie od kwalifikacji do sobotniego konkursu w Wiśle. Po rywalizacji Piotr Żyła pokazał wyjątkowe zdjęcie, na którym widać jego niesamowitą budowę ciała.

Osoby niezorientowane w świecie skoków narciarskich mogą być zaskoczone, że zawodnicy w zasadzie tuż po zakończeniu sezonu zimowego, rozpoczynają przygotowania, a wszystko dzieje się wczesną wiosną i trwa przez całe lato. Ale tak właśnie wygląda życie skoczka narciarskiego. Czasu na odpoczynek jest wręcz jak na lekarstwo.

Marcelina Ziętek wystawiła swoje półnagie ciało do słońca. Wypięła pośladki w skąpym stroju kąpielowym, mamy zdjęcie

Piotr Żyła pokazał mięśnie. Trudno oderwać wzrok

Reprezentanci Polski ze zdwojoną siłą ruszyli do przygotowań przed kolejnym sezonem, bo wszyscy zdawali sobie sprawę, że ostatnia rywalizacja nie poszła po ich myśli. A w dodatku stery w biało-czerwonej kadrze przejął Thomas Thunrbichler, który jest teraz odpowiedzialny za wyniki polskich skoczków. Pierwszy test już w weekend.

Niegościnni Polacy. Świetne kwalifikacje w Wiśle, istne szaleństwo! Całe podium dla biało-czerwonych

W piątek oficjalnie ruszył cykl Letniego Grand Prix. Wówczas na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle odbyły się kwalifikacje do sobotniego konkursu indywidualnego. I gdyby po pierwszej rywalizacji w letnim sezonie wyciągać wnioski, Polacy są w znakomitej formie, bo aż ośmiu znalazło się w czołowej dziesiątce kwalifikacji.

Sonda
Czy Thomas Thurnbichler poprowadzi polskich skoczków do sukcesów?

Żyła zachwycił fanów jedną fotografią

A najlepszy z reprezentantów biało-czerwonych okazał się Piotr Żyła. O 6,5 pkt. wyprzedził drugiego Dawida Kubackiego i o 8,2 pkt. trzeciego Aleksandra Zniszczoła. Jest to więc dobry prognostyk przed sobotnimi zawodami. Żyła po rywalizacji postanowił opublikować wyjątkowe zdjęcie w mediach społecznościowych, a fani byli zachwyceni.

"Wiewiór" zaprezentował na fotografii muskulaturę. Takie zdjęcia widuje się rzadko. - Masa jest. Resztę, rzeźbę trzeba robić przed urlopem - czytamy w opisie umieszczonym przez skoczka narciarskiego. Wpis bardzo szybko zyskał popularność wśród fanów, którzy byli zachwyceni formą zawodnika. - Ło Piotrek, ale łapa - napisał jeden z użytkowników Instagrama.

Dawid Tomala: wszyscy mają apetyt na medal
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze