Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ justynazyla Justyna Żyła

Świetna wiadomość

Justyna Żyła nie mogła powstrzymać radości. Chodzi o córkę jej i Piotra, wyjątkowe zdjęcie trafiło do sieci

2023-03-03 12:22

Justyna Żyła jest doskonale znana kibicom skoków narciarskich. Przez wiele lat była najbliższym wsparciem Piotra Żyły, ale kilka lat temu ich małżeństwo dobiegło końca. Byłych małżonków wciąż łączą jednak dzieci, a ostatnio córka Justyny i Piotra przyniosła rodzicom wielką radość. Mama Karoliny musiała się tym pochwalić, a wyjątkowe zdjęcie 11-latki trafiło do sieci.

Piotr Żyła sam odniósł kilka dni temu wielki sukces. W Planicy obronił tytuł mistrza świata na skoczni normalnej jako dopiero drugi skoczek w historii i wpadł w euforię. Złoty medal wywalczył w wielkim stylu w sobotę, ale dopiero w środę oficjalnie odebrał swoją zdobycz. Okazuje się, że nie był to jedyny sukces w rodzinie Żyłów w ostatnich dniach. Była żona skoczka, Justyna, pokazała w mediach społecznościowych, jak znakomicie rozwija się sportowy talent jej córki. Karolina ewidentnie odziedziczyła trochę mistrzowskich genów po ojcu.

Córka Piotra Żyły i Justyny przyniosła chlubę rodzicom. Wyjątkowe zdjęcie trafiło do sieci

Była żona mistrza świata z Planicy nie mogła powstrzymać radości. Pokazała swoim fanom, jak jej 11-letnia pociecha wypadła na stoku w Szkolnych Igrzyskach Zimowych. Na profilu Justyny pojawiły się pamiątkowe zdjęcia i nagranie z trasy, na której Karolina wywijała między bramkami. Ostatecznie przyniosło jej to drugie miejsce! Za tak znakomity występ dziewczynka otrzymała dyplom i srebrny medal, a jej mama nie ukrywała dumy. Można śmiało założyć, że przebywający w Słowenii Piotr również ucieszył się na tę wiadomość, chociaż nie mieszka już z dziećmi.

Po rozwodzie z Justyną czołowy polski skoczek przeprowadził się z Wisły do Ustronia, gdzie zamieszkał z nową partnerką, Marceliną Ziętek. Na pewno zależy mu jednak na rozwoju dzieci, a szkolny sukces Karoliny być może jest jej pierwszym krokiem w kierunku profesjonalnej kariery. Zainteresowanie sportem przejawiał też syn Żyły, Jakub. W przeszłości startował m.in. w zawodach dzieci w skokach narciarskich.

Córka Justyny i Piotra Żyły zdobyła medal

i

Autor: Instagram/Justyna Żyła Córka Justyny i Piotra Żyły zdobyła medal
Sonda
Czy Piotr Żyła zdobędzie medal MŚ na skoczni dużej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze