Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła nie mogła się opanować. Może jej pójść w uda, wszystko pokazała i powiedziała o "BOMBIE" (ZDJĘCIE)

2021-05-28 19:39

Justyna Żyła wprost nie mogła się opanować, aby pokazać coś, co znajduje się na jej stole. Była żona Piotra - podpory reprezentacji Polski w skokach narciarskich urządziła sobie prawdziwą ucztę, która jest niezwykle kaloryczna. Nie da się ukryć, że można z podziwem podziwiać wypiek byłej uczestniczki Tańca z Gwiazdami i zazdrościć jej, że delektuje się takimi słodkościami. Gwiazda nie ukrywa, że to, co znalazło się dziś w jej jadłospisie to prawdziwa "bomba".

Justyna Żyła ostatnimi czasy może mówić o spokoju w swoim życiu prywatnym. Celebrytka przez długie miesiące miała wielki żal do swojego byłego męża Piotra o to, że wziął z nią rozwód, a także, że zaczął spotykać się z młodszą od siebie gwiazdą TVN - Marceliną Ziątek. Była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" nie przebierała w zarzutach pod adresem skoczka narciarskiego i ujawniała kulisy ich małżeństwa. Ostatnio jednak można mówić o zakopaniu topora wojennego przez strony, a sama Żyła cieszy się bardzo spokojnym życiem. Tym razem, influencerka uraczyła nas zdjęciami prawdziwego przysmaku, który jest jednym z ulubionych deserów w Polsce. 

Pilne doniesienia w sprawie legendy Manchesteru United! Kultowy zawodnik ma poważne zarzuty, miał napastować kobiety

Justyna Żyła delektuje się prawdziwą BOMBĄ. Wszystko wyszło na zdjęciach

Nie da się ukryć, że desery to idealne potrawy na lato. Słodkie i pyszne przysmaki bardzo chętnie goszczą na stołach milionów Polaków, którzy nie mogą odmówić sobie chwili przyjemności. Okazało się, że Justyna Żyła też jest wielką zwolenniczką słodyczy i tym razem pokazała jeden z wakacyjnych klasyków - a więc gofra. Na cieście znalazły się bita śmietana i polewa, które bez wątpienia muszą smakować doskonale. Swoim dziełem Żyła pochwaliła się w mediach społecznościowych i zaznaczyła, że mamy do czynienia z prawdziwą bombą.

Były reprezentant Polski trafi do legendarnego klubu? Media potwierdzają, wielka szansa dla Polaka

Raport z Opalenicy. Arkadiusz Milik nie straci Euro, małe problemy Macieja Rybusa

Justyna Żyła skończyła ze skandalami? Jej życie w końcu stało się stabilne

O ile Justyna Żyła zasłynęła w mediach skandalami obyczajowymi, o tyle teraz doszło u niej do znacznej poprawy. Kobieta opiekuje się dziećmi, które ma ze związku ze skoczkiem narciarskim, a także informowała, że ułożyła sobie życie u boku nowego mężczyzny. Personaliów nowego wybranka celebrytki co prawda nie znamy, ale ważne, że ona sama w końcu odnalazła szczęście i nie musi rozliczać się z kłopotami, które zostały po byłym związku.

Justyna Żyła bomba

i

Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze