Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła nie zamierza grzeszyć. Musiała to zrobić właśnie w niedzielę, miała ważny powód

2022-03-20 18:30

Justyna Żyła postanowiła pokazać, co zrobiła w niedzielę. Była żona Piotra stwierdziła w swoich mediach społecznościowych, że nie zamierza grzeszyć, w związku z czym wybrała rozwiązanie, które pozwoliło jej na spędzenie kilku wspaniałych chwil. O wszystkim celebrytka poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Justyna Żyła pokazała, co zrobiła w niedzielne popołudnie. Celebrytka, która przez ostatnie lata szokowała dość intymnymi zwierzaniami na temat jej nieudanego związku z Piotrem Żyłą, postanowiła powiedzieć, że nie zamierza dziś grzeszyć i wybrała coś, co przyniosło jej naprawdę dużo uśmiechu. Wszystkim pochwaliła się za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Katarzyna Skowrońska wyjawiła, co ma wytatuowane na skórze. Zrobiła to wraz z mamą, tego o niej nie wiedzieliście

Justyna Żyła kiedyś szokowała. Zmieniła się nie do poznania

Jeszcze kilka lat temu Justyna Żyła cieszyła się mianem skandalistki po tym, jak publikowała informacje na temat nieudanego związku z Piotrem Żyłą. Cała Polska żyła skandalami małżeństwa skoczka narciarskiego, a sama celebrytka wykorzystała ówczesną sławę do rozkręcenia swojej kariery, o czym mogą świadczyć jej udział w "Tańcu z Gwiazdami", a także rozbierana sesja do magazynu "Playboy". Żyła zmieniła się od tego czasu i teraz, zamiast szokować, pokazuje zdjęcia z pracy, gotowania a także z opiekowania się dziećmi, które są owocem jej związku ze sportowcem. Teraz Żyła pokazała, jak spędziła niedzielne popołudnie. Jak sama powiedziała, nie zamierzała zgrzeszyć!

Genialny Piotr Żyła stanął na podium! Szalony skok w drugiej serii, najlepszy występ polskiego skoczka w sezonie [WYNIKI]

Aby zobaczyć, jak Justyna Żyła dopingowała Piotra w trakcie konkursu Pucharu Świata w Wiśle, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła nie zamierzała zgrzeszyć. To zrobiła w niedzielne popołudnie

Okazuje się, że dobra pogoda bardzo poprawia nastrój Justyny Żyły, która korzystając z pięknych warunków, postanowiła wyjść z domu na spacer. Jak sama stwierdziła, siedzenie w mieszkaniu w takim słońcu jest prawdziwym grzechem, którego ona zamierza się wzbraniać.

- W taką cudowną pogodę aż grzech siedzieć w domu - napisała Justyna Żyła na swoim Instagramie.

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Kto robił jej tę odważną fotkę?!
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze