Justyna Żyła

i

Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła zakochana bez granic! Pokazała szczere uczucie, romantyczna deklaracja

2022-06-16 10:55

Justyna Żyła po raz kolejny zaskakuje! Celebrytka znana z małżeństwa z Piotrem Żyłą, a także dzięki udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami" postanowiła pokazać swoje wielkie i gorące uczucie. Zdjęcie opublikowane przez gwiazdę mówi dosłownie wszystko, od takiego widoku można się zakochać.

Justyna Żyła postanowiła zaskoczyć swoich fanów na mediach społecznościowych. Celebrytka, która zasłynęła przez skandale obyczajowe związane z rozwodem z Piotrem Żyłą, postanowiła uraczyć swoich obserwatorów gorącą deklaracją miłości. Trzeba przyznać, że takie widoki mogłyby rozkochać każdego i reakcja Żyły jest jak najbardziej prawidłowa.

Nakręcą film o Kamilu Grosickim? Szokujące doniesienia, zagraniczna wytwórnia ma kusić piłkarza!

Justyna Żyła chwaliła się nowym związkiem. Teraz mówi o wielkiej miłości

Nie tak dawno temu na jaw wyszło, że Justyna Żyła poukładała sobie życie po rozstaniu z Piotrem Żyłą. O nowej relacji kontrowersyjnej celebrytki dowiedzieliśmy się na mediach społecznościowych, gdzie pokazała swojego ukochanego, wyznając mu wielkie uczucie. Okazuje się jednak, że tajemniczy mężczyzna, który pojawił się na Instagramie byłej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" to niejedyna kwestia, która przyprawia jej serce o gwałtowniejsze bicie. Zdjęcie pokazane przez Żyłę nie pozostawia cienia wątpliwości, od takiego widoku wprost trudno się nie zakochać i uczucia celebrytki są w tej materii jak najbardziej zrozumiałe.

Lukas Podolski zabrał głos po niespodziewanym zwolnieniu Urbana. Brutalnie uciął teorie spiskowe

Aby zobaczyć prawdę na temat wyznania Justyny Żyły, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła zakochana. Obok takiego widoku nie da się przejść obojętnie

Okazuje się, że Justyna Żyła wielkim uczuciem darzy miejsce, w którym mieszka, a więc Wisłę. Jak sama przyznała za pośrednictwem Instagrama, jest bardzo zakochana w widokach, które ją otaczają i darzy je wielkim uczuciem. Spontanicznej reakcji Żyły nie ma się co dziwić, takie widoki pokochałby każdy.

- Moje wymarzone miejsce na ziemi. Kocham ten widok - napisała Justyna Żyła za pośrednictwem swojego Instagrama.

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Najnowsze