Justyna Żyła dopingowała Piotra w Wiśle

i

Autor: MAREK ZIELIŃSKI / SUPER EXPRESS Justyna Żyła dopingowała Piotra w Wiśle

Justyna Żyła zmaga się z poważnym problemem. Walczą z nim miliony Polaków, do wszystkiego się przyznała

2022-06-10 18:16

Justyna Żyła postanowiła przyznać się do poważnego problemu, z którym właśnie się zmaga. Okazuje się, że celebrytka znana z występu w "Tańcu z Gwiazdami", a także była żona Piotra Żyły ma pewne problemy, które objawiają się w jej organizmie w środku nocy. Sprawa jest jak najbardziej alarmująca - według badania UCE RESEARCH dla platformy ePsycholodzy.pl, z podobnymi problemami co Żyła zmagają się miliony Polaków!

Justyna Żyła zmaga się z dość dużym problemem! Okazuje się, że w życiu byłej żony skoczka narciarskiego występują problemy, które nie dają jej spokoju szczególnie w nocy. Sytuacja Żyły jest bardzo ciężka, co potwierdzają badania UCE RESEARCH dla platformy ePsycholodzy.pl, które potwierdzają, że z problemem Żyły zmagają się miliony Polaków. 

Anita Włodarczyk doznała kontuzji przez złodzieja! Próbowała obronić swój samochód, nie wystartuje w mistrzostwach Polski!

Justyna Żyła zmaga się z problemem. Walczy z nim cała Polska

Okazuje się, że problemem, który gnębi Justynę Żyłę, jest bezsenność. Jak sama wspomina na swojej najnowszej publikacji na Instagramie, przeżywa "bezsenne noce". Problem Żyły nie jest odosobniony, według badania UCE RESEARCH dla platformy ePsycholodzy.pl, z problemami ze snem zmaga się prawie 40% Polaków! 

- Osoby, które źle śpią w nocy, borykają się z wieloma skutkami tej sytuacji w ciągu dnia. Są mniej wydajne w pracy, rozdrażnione, a przez to mają większą skłonność do konfliktów. Dręczy je ogólne zmęczenie. Oczywiście wszyscy miewamy przełomowe okresy w życiu i możemy czasem więcej rozmyślać. Jeżeli jednak problemy z zaśnięciem przedłużają się, warto rozważyć wizytę u specjalisty, aby uniknąć negatywnych konsekwencji - przekonuje Michał Murgrabia, współautor badania.

- Informacja, że prawie 40% Polaków negatywnie ocenia jakość swojego snu, jest bardzo niepokojąca. Brak regeneracji organizmu może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia, nie tylko fizycznego, ale także psychicznego - przekonuje Murgrabia cytowany przez PAP.

Tomasz Adamek kpi z Popka! Zdradził, jak się z nim rozprawi w ringu, brutalna ocena

Aby zobaczyć, jak Justyna Żyła dopingowała Piotra Żyłę w Wiśle, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła znalazła sposób na bezsenność. Robi to, aby zająć swoje myśli

Jak z bezsennością radzi sobie więc Justyna Żyła? Okazuje się, że celebrytka znalazła na nią swój sposób, a jest to wypiekanie deserów i ciast. Możliwe, że to właśnie pasja do wypieków jest ucieczką dla myśli Żyły, które potrzebują ukojenia. Miejmy nadzieję, że już niebawem jej problemy ze słabą jakością snu zostaną rozwiązane, a ona sama będzie mogła odpocząć.

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Kto robił jej tę odważną fotkę?!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze